Hlavní navigace

Cesty domů: 65. díl – Začínám ti fandit

[Tisková zpráva] Bára musí živit sestru a dceru, proto zoufale shání nějakou práci. Najde ji na nečekaném místě a v úplně jiném oboru. Zvládne svou novou profesi? Ríša už nepracuje na kardiochirurgii a doufá, že by se mohl střídat v ordinaci s Petrem Kosíkem. Ten se o své pacienty ale zatím nechce dělit. Jak se oba muži nakonec domluví? Karolína sice pečuje o Romana, ale udržuje poměr s Tomášem. Roman to ví, ale je mu to jedno. Honza se snaží pochopit Ivana, který je čím dál víc nezvladatelný. Najde se někdo, kdo mu s ním pomůže?

Sdílet

Bára musí živit sestru a dceru, proto zoufale shání nějaké zaměstnání. První, po čem se poohlíží, je práce v restauraci. Jenže Bára nechce slevit ze své profesionality a odmítá vařit z nekvalitních surovin. Proto se musí poohlédnout jinde. Zdá se, že štěstí se na ni usměje v úplně jiném oboru. Domluví se, že bude dělat hospodyni u Hamzíkových a přitom se starat i o Romana. Zvládne svou novou profesi? Dokáže ustát náladovou Karolínu, která všechny předchozí služky vyštvala? A jak na tuto informaci zareaguje Honza?

Ríša už nepracuje na kardiochirurgii a doufá, že by se mohl střídat v ordinaci s Petrem Kosíkem. Ten se o své pacienty ale zatím nechce dělit. Ríša nechápe proč. Že by nevěřil v Ríšovy lékařské schopnosti? Nebo nechce pracovat s dalším Bernátem? Rudolf je z Ríšova rozhodnutí nešťastný. Každý den mu volají nejrůznější lékaři, kteří by se přetrhli, jen aby mohli pracovat pod Rudolfem. A jeho vlastní syn se dere o místo obvoďáka. Jak se Ríša nakonec rozhodne?

Honza má pořád problémy s Ivanem, který je čím dál víc nezvladatelný. Jonáš sice taky smutní po mámě a spí s její fotkou pod polštářem, ale nechá se uchlácholit. Jenže Ivanovo chování se projevuje jinak. Vzdorem. Když Ivan s Jonášem po škole nepočkají na odvoz, ale zmizí neznámo kam, má už Honza opravdu strach. Je mu jasné, že autoritativním přístupem a přísností ničeho nedosáhne, proto se snaží za každou cenu zachovat klid. A je mu jasné i to, že nastal čas být víc dobrý táta než dobrý polda.

Problémy otec – syn řeší i Tomáš a Josef Hlaváčkové. Státní zástupce by se se synem rád usmířil, moc dobře ví, že už mu mnoho času nezbývá. Jenže se o to snaží dost nešikovně. Když Tomášovi hodí na hlavu špatně vypracovaný spis, Tomáš to bere jako osobní útok za poslední nepovedený pokus o sblížení. Takže je na Terezeaby oběma mužům promluvila do duše. Tereza by ráda, aby k sobě otec se synem zase našli cestu. Přijde na to, jak jim v tom může pomoct?

Karolína si vychutnává to, že je na ní Roman naprosto závislý. Sice o něj pečuje, ale užívá si s Tomášem. Roman to ví, ale je mu to jedno. Karolína se vyžívá i v buzerování pomocnic v domácnosti. Však u ní taky žádná dlouho nevydrží. Poslední, kdo u ní žádá o práci, je Bára Vítková. Karolína jí začátek služby nijak neusnadní. Ani Roman není moc ochotný spolupracovat. Jak si s nimi Bára poradí?

Sledujte pětašedesátý díl seriálu Cesty domů v pondělí 12. září ve 20.00 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).