Hlavní navigace

Cesty domů: 67. díl – Loupež

[Tisková zpráva] V pondělním díle seriálu Cesty domů uvidíte:

Sdílet

Do vily Vítkových se někdo vloupal a ukradl pár cenných věcí, zejména obrazy. Honza je na vážkách, podezřívá samozřejmě Báru, která už do vily vnikla dřív. Je jeho podezření oprávněné? Do vily vlezla i Sylva, ovšem jenom proto, aby si zase zahrála na svůj milovaný klavír. Při noční akci si bohužel zraní prst. Bude se muset rozloučit s dráhou klavíristky? Vendy začala nejen škola, ale také studentské radovánky. Přivede do garsonky dva spolužáky a Šimon se tak musí zúčastnit neplánovaného mejdanu. Kvůli němu ovšem ráno zaspí.

Vendy začala nejen škola, ale také studentské radovánky. Přivede do garsonky dva spolužáky a Šimon se tak musí zúčastnit neplánovaného mejdanu. Kvůli němu ovšem ráno zaspí. Šimon je naštvaný, že kvůli takové hlouposti rozladil docenta. A že tak oddálil své šance na úspěšnou atestaci. Vendy má odjet se školou na seznamovací kurz a Šimon je rád, že bude chvíli slaměný vdovec. Alespoň oba trochu vychladnou. A alespoň se Šimon může v klidu sejít s Lenkou.

Do vily Vítkových se někdo vloupal a ukradl pár cenných věcí, zejména obrazy. Honza je na vážkách, podezřívá samozřejmě Báru, která už do vily vnikla dřív. Nemůže se rozhodnout, jestli se má zachovat jako dobrý soused, nebo jako dobrý policajt. Pak si vybere druhou možnost a opatrně Báře nabídne pomoc. To ještě netuší, že do vily vlezla i Sylva, aby si zahrála na svůj milovaný klavír. A při nočním výletu se zranila. Bude se muset rozloučit s dráhou klavíristky? A kdo ve vile kradl?

Honza má den blbec. Nejenže musel absolvovat nepříjemný hovor s Bárou, ale také mu volali ze školy. Ivan ve škole rozbil skleněné dveře. Honza je zoufalý a neví, co si se svým starším synem počít. Přiveze ho domů a dá mu domácí vězení. Pak ale zjistí, že Ivan nic nerozbil, naopak se zachoval jako hrdina. Kryl totiž Nikolu a slíbil, že nic neprozradí. Honza musí uznat svou chybu. Je to poslední přehmat, který ten den udělá? Nebo ho potká ještě něco do třetice?

Ríša pořád shání práci, protože na kardiochirurgii se vrátit nechce. Tak vyrazí na pohovor až do Oseku. Zatímco řeší svou budoucnost, Kači doma potká malá nehoda. Praskne jí bojler a vytopí část bytu. Na pomoc jí přispěchají Petr s Rudolfem. Když se Ríša vrátí z pohovoru, nese dobrou zprávu. Berou ho. Je rád, že se konečně někde uplatní, ale vadí mu, že bude muset dojíždět. Z kardiochirurgie odešel, aby mohl být s Kači a dítětem. Jenže teď to vypadá, že je skoro neuvidí. Jak tuto situaci Ríša vyřeší?

Starosti se synem má i Petr. Martin má za sebou teprve druhé stání, ale už se chová, jako kdyby byl zavřený. Pořád trčí doma, nejraději zalezlý ve svém pokoji. A přemýšlí o tom, co bude dělat Helča, až on půjde sedět. Petr jeho rezignovaný postoj těžce snáší. Vyčítá mu, že nežije, ale živoří. Místo toho, aby si poslední dny na svobodě užil a vytáhl Helču někam za zábavou, chová se jako morous. Najde se něco, co Martina aspoň trochu rozptýlí?

Sledujte šedesátý sedmý díl seriálu Cesty domů v pondělí 19. září ve 20.00 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).