Hlavní navigace

Cesty domů: 69. díl – Útok

[Tisková zpráva] Protože o místo u Hamzíkových Bára přišla, musí si najít jinou práci. Začne uklízet v jednom supermarketu. Její nový šéf má ale o Bářiných pracovních povinnostech úplně jinou představu. Jak dlouho tam Bára vydrží? Na kardiochirurgii se s vážným srdečním problémem ocitne zbitý Rokos, který je ale zároveň nakažený chronickou žloutenkou. Doktoři moc dobře vědí, že se mohou nakazit. Kdo z nich ho bude operovat? Kryštof je jediný, kdo může Terezu opět smířit s její rodinou. Proto Tereza trvá na svém a nechce styky s bratrem přerušit. Smíří se s tím Tomáš?

Sdílet

Sledujte šedesátý devátý díl seriálu Cesty domů v pondělí 26. září ve 20.00 na Primě.

Protože Bára přišla o práci u Hamzíkových, vzala to jediné, co sehnala – místo uklízečky v jednom supermarketu. Její nový šéf má ale o Bářiných pracovních povinnostech úplně jinou představu. Když se Bára proti jeho obtěžování ohradí, naznačí jí, že ji u něj v práci nikdo nedrží. Za Bárou přijde nečekaná návštěva. Karolína ji prosí, aby se vrátila zpátky. Bez hospodyně domácnost ani Nikolu nezvládá. Přijala by jinou, ale Roman trvá na tom, že chce zpátky Báru. Jak se Bára rozhodne?

Rokose někdo zmlátil a on je s vážným srdečním problémem převezený na kardiochirurgii. Je nutná okamžitá operace. Jenže Rokos je nakažený chronickou žloutenkou a možná i HIV pozitivní. Ríša ho proto odmítne operovat. Bojí se, že kdyby se nakazil, nepustili by ho k dítěti, které se má Kači už brzy narodit. Rudolf zuří. Ríša je přece Bernát a Bernátové před povinností neutíkají. Navíc moc dobře ví, jaké to je žít s pocitem, že se člověk zachoval jako zbabělec. Jak operace Rokose dopadne? A jak se Ríša vyrovná s tím, že jako doktor morálně selhal?

Kryštof je jediný, kdo může Terezu opět smířit s její rodinou. Proto Tereza trvá na svém a nechce styky s bratrem přerušit. Nevěří tomu, že by jí chtěl nějak ublížit. Proto pozve Kryštofa i s jeho ženou domů na večeři. Tomáš ale jejímu bratrovi, který se vrátil z kriminálu, nevěří. Bojí se, že Terezu vodí za nos a že ji chce jenom využít. A dává to Kryštofovi jednoznačně najevo. Jsou jeho obavy na místě? Nebo má tentokrát pravdu Tereza?

Lenka je vyděšená. Společná večeře u Terezy nedopadla nejlépe. A Kryštof si navíc myslí, že s Lenkou naváže přesně tam, kde před čtyřmi roky skončili. V posteli. Jenže pro ni je Kryštof vlastně cizí člověk, i když jsou manželé. A vůbec si není jistá, co k němu cítí. Jestli ho má ještě vůbec ráda. Obzvlášť když se v jejím životě znovu objevil Šimon. Jak si Lenka s touto situací poradí?

Z Honzy se čím dál víc stává ochránce, který tahá holky Vítkovy z průšvihů. I když se střídavým úspěchem. Tentokrát se na něj obrátí Sylva. Dorotka rozbila Bářin mobil a Sylva potřebuje prodat svůj foťák, aby jí mohla koupit nový. Honza se snaží pomoct i Báře. Prozradí jí, proč tak nenávidí Hamzíka a proč se mu tak příčí fakt, že by u něj Bára dál dělala hospodyni. To s ní raději zajde za vedoucím supermarketu, který ji obtěžuje, aby si s ním promluvil. Jenže ten se bavit nechce a Báru na minutu vyhodí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).