Hlavní navigace

Cesty domů: 70. díl – Chyběl bys mi

[Tisková zpráva] Lenka strávila noc se Šimonem. Ráno je ale překvapí Vendy, která přijela ze seznamovacího kurzu o něco dřív, než měla. Šimon Vendy prosí, aby mu odpustila. Dá mu Vendy ještě jednu šanci? U Hamzíkových je čím dál větší dusno. Roman je pořád v depresi, Karolína začala být závislá na prášcích a Nikola je vyděšená. Najde se někdo, kdo jim pomůže? Kryštof splnil svůj slib a vzal Terezu na návštěvu k rodičům. Jak Slukovi přivítali dceru, s níž nemluvili čtyři roky? Honza má čím dál větší strach o Báru. Jenže ta není zvyklá, aby se o ni poslední dobou někdo staral. Nebo změní názor?

Sdílet

Vendy se vrátila o něco dřív ze seznamovacího kurzu a zůstala v šoku. Našla Šimona v posteli s Lenkou. Uteče k rodičům do vily. Šimon Vendy prosí, aby mu odpustila, ale ta pláče, trucuje, nechce s nikým mluvit. Jak jí to mohl Šimon udělat? Po tom, co všechno museli překonat, aby mohli být spolu… Bude Vendy schopná Šimonovi odpustit? Dá mu novou šanci napravit, co tak hloupě zničil, nebo se s ním rozejde?

Bára dál pracuje u Hamzíků, ale klidná práce to opravdu není. Roman s Karolínou se neustále hádají a malá Nikola je stále vyděšenější. Roman má sice občas světlé chvilky, ale většinou je pořád v depresi. A Karolína začala být nebezpečně závislá na prášcích na uklidnění. Čím dál častěji je úplně mimo sebe. Když ji v takovém stavu odchytí Bára na ulici a přivede ji domů, Roman si teprve uvědomí, jak je situace vážná. Dojde mu, že se musí v první řadě postavit na nohy. Co podnikne?

Honza se čím dál víc zaplétá do života holek Vítkových. A má taky čím dál větší strach o Báru, připadá mu, že když odchází k Hamzíkovým, vrhá se do jámy lvové. Jenže Báře není Honzova péče vždycky příjemná. Poslední dobou není zvyklá, aby se o ni někdo staral. Na pikniku mu přece jasně naznačila, že na víc než kamarádství se teď necítí. Na druhou stranu je ráda, že když je potřeba, Sylva i Dorotka najdou pomoc i azyl u Bernátových. Že by časem kamarádství s Honzou přehodnotila?

Terezu čeká velký den, Kryštof slíbil, že ji vezme k rodičům. Tereza se krásně oblékla a nakoupila dárky. Když ji Kryštof přijde vyzvednout, čeká ji studená sprcha. Táta je prý na podpoře a máma bere pár tisíc. Kdyby k nim Tereza přišla moc vyfintěná a s drahými dary, mysleli by si, že se chce před nimi vytahovat. Tereza se zařídí podle Kryštofovy rady. Nechce provokovat, chce se s rodinou usmířit. Jak Slukovi přivítají dceru, kterou neviděli čtyři roky?

Rudolf zjistí, že Martin se pořád užírá myšlenkami na kriminál. Že poslední týdny jen tak přežívá, většinou zavřený ve svém pokoji. Tak vytáhne do boje. Jeho návštěva u Kosíkových s Lídou v závěsu připomíná spíš vojenskou razii. Došlápne si na Martina, že jestli okamžitě nezačne zase trénovat malé kluky, udělá si trenérský kurz on sám. Rudolfova návštěva není posledním překvapením, které na Martina čeká. Co se ještě dozví?

Sledujte sedmdesátý díl seriálu Cesty domů ve středu 28. září ve 20.00 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).