Hlavní navigace

Cesty domů: 72. díl – Kolaps

[Tisková zpráva] Sylva našla svého vysněného statečného prince. Zachránil ji před rozzuřeným vlčákem, když lezla pro míč do zahrady. Kdopak to asi je? Bára by nejraději trávila co nejvíc času s Honzou, což se jí však pořád nedaří. Pak ale připraví Honzovi překvapení. Co Bára vymyslí a kdo bude nakonec nejvíc překvapený? Státní zástupce Hlaváček se staví na další nečekané návštěvě u Terezy. Koho tam potká a jak návštěva dopadne? Šimon přežil oslavu u Bernátových, ale týdenní ultimátum, které mu Vendy dala, přežít nedokáže. Proto se vydá na další prosebnou misi. Co musí ještě udělat, aby mu Vendy odpustila?

Sdílet

Šimon přežil oslavu u Bernátových, ale týdenní ultimátum, které mu Vendy dala, přežít nedokáže. Proto se vydá na další prosebnou misi za Vendy do hospody. Jenže Vendy má tvrdou Bernátovskou hlavu. Je sice trochu nalomená, ale na pauze v jejich vztahu přesto trvá. Co má Šimon dělat? Když nemůže pomoct sám sobě, pomůže alespoň Lence. Ta se bojí jít domů kvůli Kryštofovi. Policie u nich totiž udělala šťáru. Tak jí Šimon opět nabídne azyl. Zůstane jen u toho?

Sylva se – prozatím – přestala hádat se svou starší sestrou, protože má úplně jiné starosti. Zdá se, že našla svého vysněného prince. Je vtipný, chytrý a statečný. Se vším si dokáže poradit, dodává jí sebevědomí, miluje její hru na klavír. A také jí zachránil život, když lezla pro míč přes plot do jejich bývalé zahrady a vyřítil se na ni rozzuřený vlčák. Není divu, že se do něj Sylva až po uši zamilovala. Kdopak to asi je? A co na její pocity řekne Bára?

Státní zástupce Hlaváček jako by si hledal stále nové záminky, aby mohl vidět Terezu a Tomáše. Když přijde na další nečekanou návštěvu k Tereze domů, narazí na Kryštofa. Kryštof sice věří sestře, že by ho podruhé nepráskla. Ale vůbec se mu nelíbí, že kamarádí s člověkem, který ho chce znovu dostat za mříže. A dá to státnímu zástupci patřičně najevo. Hlaváček se navenek tváří jako železný muž, ale rakovina je přece jen silnější. Co se stane?

I Bára je – i když se tomu pocitu hodně bránila – zamilovaná. Nejraději by s Honzou trávila co nejvíc času. Jedině s ním zapomene na starosti s pubertální sestrou, práci,

která ji nebaví, i náladovou šéfku. Jenže to není tak jednoduché, kolem nich je pořád plno dětí nebo všichni Bernátovi. Bára má pro Honzu překvapení. Zamluví pokoj v jednom penzionu, kde budou opravdu jen sami dva. Nakonec je to ale Bára, kdo se nestačí divit. Co pro ni Honza vymyslel?

Karolína má Romana pryč, o domácnost se starat nemusí a dcera je zvyklá zabavit se sama, nebo ji hlídá Bára. To je spousta důvodů k tomu, aby se Karolína cítila unuděná, zbytečná i frustrovaná zároveň. Z permanentní podrážděnosti ji může rozptýlit jedině Tomáš. I on rád stráví s Karolínou pár hodin, během nichž nevnímá čas. Když si pak všimne mobilu a zpráv od Terezy, najednou mu čas naopak chybí. Bez rozloučení mizí pryč. Jakou zprávu mu Tereza nechala? A co se ten den Tomáš ještě dozví?

Sledujte sedmdesátý druhý díl seriálu Cesty domů ve středu 5. října ve 20.00 na Primě.