Hlavní navigace

Cesty domů: 74. díl – Ahoj, princezno

[Tisková zpráva] U Bernátových se schyluje k velké události. Kači začaly porodní bolesti a vyráží na cestu do nemocnice. A s ní i vynervovaný Ríša. Jak bude porod probíhat a co se jim narodí? Kryštof se svým kumpánem se chystají vyloupit poštu nebo banku. Hradišťská kriminálka o jejich plánech ví a snaží se je překazit. Nakolik bude úspěšná? Bára trne strachy o Sylvu, která někam zmizela. Když chce vyhlásit pátrání, dostane zprávu, která ji šokuje. Co Sylva provedla? Hlaváček nařkl Terezu z toho, že svému bratrovi pomáhá. Tím ji vyprovokoval k ráznému činu. Co Tereza udělá? Vendy se konečně odhodlala a vydala se s omluvou za Šimonem. Podaří se jim všechno si vyříkat? A dají se zase dohromady?

Sdílet

Sylva opět připravila Báře bezesnou noc. Když ji Honza odmítl a potvrdil jí, že miluje Báru, Sylva se urazila a utekla. Bára teď o Sylvu trne strachy. Honza ji hledal, kde se dalo, a Bára obvolala všechny Sylviny známé. Ale bez úspěchu. Ani jeden netuší, kde by mohla Sylva být. Bára je bezradná. Pomoct může už jedině policie. Ale než Honza vyhlásí pátrání, Báře zazvoní mobil a ona dostane šokující zprávu. Kdo jí volal a co Sylva provedla? A jaká nečekaná návštěva ten den ještě u Báry zazvoní?

Tomáš od svých informátorů zjistil, že Kryštof a jeho kumpán Musil se chystají na nějakou vloupačku. Dostal tip, že chtějí vykrást banku, poštu nebo jinou budovu, kde by přišli k nějakým penězům. Kriminálka se jejich plány snaží překazit, bohužel ale nemá přesnější informace. Proto musí varovat všechny peněžní ústavy a instituce ve městě, které přicházejí v úvahu. A snaží se namátkou hlídat ty, které jsou podle jejího odhadu nejohroženější. Jak policejní akce dopadne? Podaří se policii Kryštofa s Musilem zaskočit a přepadení zabránit?

Tereza si připadá jako mezi dvěma mlýnskými kameny. Má pocit, že na ni poslední dobou pořád někdo tlačí a pořád ji někdo využívá. Tomáš by nejraději Kryštofa zavřel hned ve chvíli, kdy Kryštof vyšel z vězení. Ale Kryštof si myslí, že když je Tereza jeho sestra, bude ho krýt. A Hlaváček? Ten ji začal podezírat, že svému bratrovi pomáhá. Takové obvinění Terezu naštve a vyprovokuje k ráznému činu, že se Hlaváček nestačí divit. Co Tereza udělá?

U Bernátových se schyluje k velké události. Kači začaly bolesti a vyráží na cestu do porodnice. A s ní i vynervovaný Ríša. Kači je očekávaná jako prominentní osoba. Docent totiž do porodnice zavolal, takže všichni jsou v pozoru, připraveni postarat se o matku Bernátova vnuka co nejlépe. Jak bude porod probíhat a co se Kači narodí?

Vendy si všechno srovnala v hlavě a vydala se za Šimonem. Už má dost tátova nátlaku, pochopila, že se musí Šimonovi omluvit. Jenže narazila na Martina, který jí svými jízlivými řečmi sebere odvahu. A ona odejde. Tak se za Vendy vydá na oplátku Šimon. Nevybere si ale nejšťastnější chvíli. Do vily se právě vrátil rozjařený Ríša, který chce s celou rodinou oslavit narození svého prvního potomka. Najdou si Šimon a Vendy chvilku, aby si mezi sebou všechno vyříkali? A dají se zase dohromady, nebo se definitivně rozejdou?

Sledujte sedmdesátý čtvrtý díl seriálu Cesty domů ve středu 12. října ve 20.00 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).