Hlavní navigace

Cesty domů: 76. díl – Co teď?

[Tisková zpráva] Hlaváček je po smrti a z jeho vraždy je hned několik podezřelých. Mezi nimi i Tomáš s Terezou, po kterých teď půjde policejní inspekce. Mají na dobu Hlaváčkovy smrti dostatečné alibi? Rudolf vstal špatnou nohou a od rána všechny jen kritizuje. Dost ošklivě se obuje i do Lídy, která se naštve a rozhodne se Rudolfovi oplatit podobným způsobem. Co vymyslí? Bára je sice pro Karolínu jenom služka, ale momentálně jsou obě tak trochu na stejné lodi. Proto Báře navrhne zajímavou věc. S čím Karolína přijde a jak na její nabídku Bára zareaguje? Šimon opět pomáhá Lence. Na své další dobročinné misi se v parku potká s Vendy, která je na procházce s kočárkem. Jak neplánované setkání dopadne?

Sdílet

Hlaváček je po smrti a z jeho vraždy je hned několik podezřelých. Mezi nimi i Tomáš s Terezou. Oba měli motiv, aby se Hlaváčka zbavili. O Tomášovi se ví, že jeho vztahy s otcem byly dlouhodobě špatné. A Tereze dal nenáviděný státní zástupce zavřít skoro celou rodinu, i ona měla dost důvodů, aby se tohoto starého podivína zbavila. Případ Hlaváčka vyšetřuje policejní inspekce v čele s plukovníkem Mladým, který se nemůže dočkat, až oddělení hradišťské kriminálky rozcupuje na kousky. Budou mít Tereza s Tomášem dostatečné alibi?

Hlaváčkova smrt zapůsobí i na Kosíkovy. Petr se hned cítí lépe, takže může být propuštěný z nemocnice. I jemu samozřejmě vrtá hlavou, kdo vrazil do Hlaváčka nůž. A podezřívá Rudolfa, jestli to náhodou nebyl on. Ale vraždit potají, to není Rudolfův styl. Ten by Hlaváčka zastřelil v pravé poledne a na náměstí, aby to všichni viděli. Smrt státního zástupce je ale důležitá také pro Martina. Jak ovlivní jeho případ?

Rudolf vstal špatnou nohou, všechno mu vadí a od rána všechny jenom kritizuje. Na Vendy mu vadí její pochmurná nálada a černé oblečení. Na Ríšovi zase to, že novopečený otec kvůli Agátce ponocuje a pak je nevyspalý. Jak chce v tomhle stavu operovat? Lída Rudolfa moc dobře zná a ví, co ho užírá. Má vztek sám na sebe a ventiluje si ho na ostatních. Jenže Rudolf se obuje i do Lídy. A to, co jí řekne, je hodně kruté. Lída si ale umíní, že poslední slovo bude mít tentokrát ona. A rozhodne se udělat něco, s čím Rudolf rozhodně nepočítal. Co vymyslí?

Šimon má sice jasno, že miluje Vendy a chtěl by se s ní zase usmířit, přitom se ale dál zaplétá do Lenčiných problémů a do jejího nešťastného manželství s Kryštofem. Ten u nich při poslední návštěvě nechal zakrvácené tričko. Lenka ho chce odnést Tereze a poradit se s ní, co má dělat. A Šimon jde s ní jako morální podpora. Jenže cestou potkají Vendy, která je na procházce s klukama i s malou Agátkou. Jak neplánované setkání v parku dopadne?

Bára smutní po Honzovi. I když to neměla v úmyslu, do Honzy se zamilovala. A když už si myslela, že se na ni po dlouhé době usmálo štěstí, dostala kopačky. Jenže velkou vinu na jejím rozchodu s Honzou nese i Sylva. Ta si to moc dobře uvědomuje a snaží se Báře nějak pomoct. Bářina stavu si nemůže nevšimnout ani Karolína, která čím dál víc propadá závislosti na lécích. I když je Bára pro ni jenom služka, momentálně je to také nejbližší osoba, kterou ve svém okolí má. Navíc jsou obě tak trochu na stejné lodi. Proto Báře navrhne zajímavou věc. S čím přijde a jak na její nabídku Bára zareaguje?

Sledujte sedmdesátý šestý díl seriálu Cesty domů ve středu 19. října ve 20.00 na Primě.