Hlavní navigace

Cesty domů: 78. díl – Dostanu tě ven

[Tisková zpráva] Tereza je za mřížemi a vyslýchá ji Mladý. Co mu Tereza při výslechu prozradí? Tomáš je zoufalý. Jediné, čím by Tereze mohl pomoct, je chytit Kryštofa. Jenže kde ho má hledat? Kryštof přijde za Lenkou, je na tom špatně. Schovává se někde v lese, je nemocný a nutně potřebuje léky. Lenka slíbí, že mu je obstará. Koho o ně požádá? Z rehabilitace se vrací zpátky domů Roman. Sice zatím ještě o berlích, ale už na svých vlastních nohou. Co teď udělá? Splní svou hrozbu, že Karolínu vyhodí z bytu, až se vrátí? Felixovi otrnulo a Rudolfovi taky. Začal flirtovat s veterinářkou Zemánkovou. Lída to nehodlá trpět a připraví Rudolfovi nečekané překvapení. Jak její malá pomsta docentovi dopadne?

Sdílet

Tomáš je zoufalý. Terezu odvedli přímo před jeho očima a on s tím nemohl nic dělat. Nejdřív je schopný se jenom opít. Jako by to Tereze neříkal. Chce krýt bráchu a půjde si kvůli němu dokonce sednout! Ale pak Tomáš začne jednat. Když je Tereza za mřížemi, tím spíš musí Tomáš dopadnout skutečného vraha. Jenže kde ho hledat? Nejdřív ale musí Terezu vidět. Přesvědčí Mladého, který Terezu vyslýchá, aby ho za ní alespoň na chvíli pustil. Že se pokusí z ní něco dostat. Jak u ní Tomáš pochodí? A bude si Tereza pořád tak jistá, že ji brzy pustí zase na svobodu?

Z rehabilitace se vrací zpátky domů Roman. A Bára z toho má obrovskou radost. Vždyť je to její zásluha, že Romana probrala z té jeho odevzdané apatie a vyhecovala ho k tomu, aby se zase postavil na vlastní nohy. K tomu sice Roman potřebuje ještě berle, ale to vůbec nevadí. Tak jako se nestačí Bára divit té velké změně, udiveně se kolem rozhlíží i Roman. Jak to, že je u nich v bytě takový binec, vždyť Bára je přece pořádná. Že by ho měl na svědomí někdo jiný? Co Roman udělá, až zjistí, v jakém stavu je Karolína? A splní svou hrozbu, že jakmile se postaví na nohy, Karolínu z bytu vyhodí?

Za Lenkou přijde Kryštof. Je v dost zuboženém stavu, protože se schovává někde v lese. Navíc nemocný, možná má i zápal plic. Nutně potřebuje nějaké léky. Lenka se nabídne, že mu je obstará a ptá se, kam mu je má odnést. Ale Kryštof jí místo, kde se schovává, nechce prozradit. Má strach, že by ji policie mohla sledovat a ona by ji nechtěně přivedla až k němu. Lenka poprosí o léky Šimona, který jí slíbí pomoc. Co ale Šimon udělá, až se dozví, pro koho léky ve skutečnosti jsou? A že Šimon kvůli Lence kryje vraha?

Stav Felixe se zlepšuje a Rudolfovi otrnulo. Docent flirtuje s veterinářkou Zemánkovou, která psa pravidelně přichází kontrolovat. A která se Rudolfovu zájmu vůbec nebrání a nechá se od docenta pozvat na večeři. Rudolfovo chování ale ničí a uráží Lídu. Tenhle pohled ona u něj moc dobře zná, přesně takhle se díval na majorku. A taky tvrdil, že jde jenom o léčení. Kdyby se to mělo zase opakovat, Lída by to už nezvládla. Nechce, aby ji Rudolf zase opustil. Proto když Lída zjistí, kam Rudolf s veterinářkou míří, dostane nápad, jak mu může dát lekci. Co Lída vymyslí a jak její malá pomsta na Rudolfa zapůsobí?

Honza už pochopil, že rozchod s Bárou byla hloupost. Rád by se s ní dal zase dohromady. Stejně se mu na ni nepodařilo zapomenout, myslí na ni, kudy chodí, a navíc ji pořád potkává. Co na to ale Bára? Bude stejného názoru a dá Honzovi druhou šanci? Sledujte sedmdesátý osmý díl seriálu Cesty domů ve středu 26. října ve 20.00 na Primě.