Hlavní navigace

Cesty domů: 8. díl – Všechno, co potřebuju

[Tisková zpráva] Ivana s Jonášem čeká první fotbalový zápas, přípravami žije celá rodina. Jenže zápas je zrušen, Orlíci z Hradiště kontumačně prohráli. Kdo za to může? A jakou roli v tom sehrála Karolína? Honza si pochvaluje, že se Soňou strávil celý den. Netušil, že Soňa během něj nosila v kabelce rozvodové papíry. Přesvědčí ho, aby je podepsal? Ríša se nemůže vzpamatovat z Kovářovy smrti. Rudolf si s ním vymění službu, takže Ríša zamíří do ordinace Na Návrší ke Kači.

Sdílet

Sledujte osmý díl nového původního seriálu Cesty domů ve středu 13. října ve 20.00 na Primě.

Ivana s Jonášem čeká první fotbalový zápas, přípravami žije celá rodina. Jenže zápas je zrušen, Orlíci z Hradiště kontumačně prohráli. Kdo za to může? Viníkem je jejich trenér Martin. Karolína na něj sehrála divadýlko a svedla ho, takže prošvihl zápas. Jak se Martin podívá svým Orlíkům do očí? Jak svoje selhání vysvětlí Romanovi? A jak bude Roman reagovat, až zjistí, že viníkem je vlastně Karolína?

Honza je spokojený, protože se Soňou strávil celý den. Svezl ji ve svém novém autě, ukázal jí svůj nový byt. Snažil se rozveselit kluky smutné kvůli zkaženému zápasu. Chce rozveselit i Soňu, která se mu zdá zamyšlená. Kdyby tak tušil, že od rána nosí v kabelce rozvodové papíry a čeká na vhodnou chvíli, kdy je dát Honzovi podepsat. Kdy ta chvíle nastane? A podaří se Soně Honzu přesvědčit, aby je podepsal?

Ríša se nemůže vzpamatovat z Kovářovy smrti. Rudolf se nad ním nakonec smiluje a vymění si s ním službu. Ríša tak míří do ordinace Na Návrší ke Kači. Kéž by tu mohl pracovat častěji. Jenže Rudolf o tom nechce ani slyšet. Ríša je Bernát! A Bernátové operují. Přece Rudolfa nezklame. Kdy mu konečně dojde, že Ríša se v ordinaci cítí mnohem líp než na operačním sále?

Karolína se nehodlá smířit s tím, že s ní Roman definitivně skončil. Střídavě se mu věší na krk a střídavě vyvolává hysterické scény. Chce zůstat paní Hamzíková, ať to stojí, co to stojí. Jenže Roman chce začít nový život se Soňou. Tak se nastěhuje do jejich hnízdečka lásky. Najde Soňa odvahu přistěhovat se konečně k němu?

Příště uvidíte: 9. díl – Přiznání
Soňa přizná Karolíně, že má poměr s Romanem. Karolína je v šoku. Jak zareaguje, až se z něj vzpamatuje? A jak tuto zásadní informaci přijme Sonina rodina? Míla má podezření na infarkt, proto volá Rudolfa, aby se s ním rozloučila. Naštěstí se spletla. Rudolf jí ale vyčte, že si na něj vzpomene, jen když je jí zle. Martin si odpykal trest,

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).