Hlavní navigace

Cesty domů: 82. díl – Probuzení

[Tisková zpráva] Bára se definitivně rozhodla. Romanovi dá výpověď a otevře si restauraci s Karolínou. Jenže Karolína brzy předvede, jak moc je nespolehlivá. Nerozmyslí si Bára nakonec jejich společné podnikání? Celá kardiochirurgie řeší, kdy bude nejlepší probudit Kryštofa z umělého spánku a kdy ho operovat. Mezitím ho ale probudí Šimon s Ríšou. Jaký k tomu měli důvod a co udělá Kryštof, až se probere? Tomáš se dočkal, Terezu propustili z vězení. To je důvod k pořádné oslavě v hospodě. Tomáše ale čeká ještě jeden důležitý úkol, při němž by měl rád kolem sebe své kolegy z kriminálky.

Sdílet

Bára udělá zásadní rozhodnutí. Zajde za Romanem a přinese mu výpověď. Ten není moc nadšený, ale nezbývá mu nic jiného než Bářino rozhodnutí respektovat. Nadšený je naopak Honza, protože Bára konečně přestane dělat u Hamzíkových služku. Ještě by mu udělalo radost, kdyby si Bára rozmyslela své podnikání s Karolínou. On ji zná už pár let, Karolíně se nedalo věřit, ani když nebyla závislá na prášcích. Honza netuší, jak brzo dojde na jeho slova. Báře volá cizí člověk, že našel Karolínu v příšerném stavu někde ve škarpě. Co teď Bára udělá? Dá od Karolíny ruce pryč a na projekt s restaurací raději zapomene?

I Lenka už má definitivně jasno. Miluje Kryštofa a strašně moc si přeje, aby se uzdravil. Jenže Kryštof leží v nemocnici v umělém spánku. A celá kardiochirurgie se dohaduje, kdy ho probudit a kdy ho operovat. Lenka si uvědomí, že Kryštof je ve vážném stavu a operaci by ani nemusel přežít. A ona s ním naposledy mluvila v situaci, kdy za ním přivedla policii. Musí s ním ještě mluvit, musí mu to vysvětlit. Uprosí Šimona s Ríšou, aby Kryštofa probudili. Ti nakonec souhlasí, protože mají každý své pohnutky. Šimon doufá, že když se Lenka usmíří s manželem, dá mu konečně pokoj. A Ríša by od Kryštofa chtěl slyšet, že pod mámino auto sám vběhnul. Co Kryštof udělá, až se z umělého spánku probere? A co oběma doktorům řekne docent?

Tereza s Tomášem se konečně dočkali. Terezu pustili z vazby a ona je zase volná a svobodná. Když se dostatečně přivítá s Tomášem, je čas jít poděkovat kolegům a šéfce. Zatímco Vejnar Terezu vítá s otevřenou náručí, majorka na city moc nehraje. Ale je ráda, že její kriminálka je zase kompletní a chlapi budou dělat taky něco jiného než se snažit Terezu dostat z vězení. Terezin návrat si samozřejmě zaslouží pořádnou oslavu. Proto se kriminálka sejde večer v hospodě. Vždyť každý z nich má

na co připít. Tereza na svobodu, Vejnar na novou lásku, Tomáš na smíření, Míla na skvělý tým. A všechny dohromady čeká ještě jeden úkol. Jaký?

Zatímco kriminálka má důvod k oslavě, ve vile je stále dusno. Lída pořád Rudolfovi tají, co udělala, přestože všichni ostatní už to vědí. A svou špatnou náladu před Rudolfem chvíli svádí na to, že flirtuje s veterinářkou, podruhé zase na to, že jí v domě vadí Bára. Tím ale docílí úplně opačného efektu. Rudolf dál utíká z vily na zálety a Honza začal uvažovat o tom, že by se i s klukama od Bernátových odstěhovali. Lída je z toho zoufalá. Kdyby Rudolfovi řekla pravdu, určitě by od ní definitivně odešel. A aby se z vily stěhoval Honza, to taky nechce. Neumí si představit, že by kluky vídala jen občas. Tenhle nátlak už Lída neunese. Rozhodne se konečně vypovídat na policii?

Sledujte osmdesátý druhý díl seriálu Cesty domů ve středu 9. listopadu ve 20.00 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).