Hlavní navigace

Cesty domů: 85. díl – Nezvěstná

[Tisková zpráva] Rudolf se konečně dozvěděl, co mu všichni ve vile tajili. Lída, místo aby se omluvila, si sbalila kufry a utekla. Kam? To nikdo neví. Kači se cítí uražená. Ríša by měl být rád, že řekla pravdu a pročistila vzduch. Místo toho je na ni ale naštvaný a obviňuje ji z toho, že vyhnala Lídu z domu. Jak dlouho bude Ríša trucovat? Vendy nevydržela nápor posledních dní a opět se zhroutila. Skončila v nemocnici, kde se o ni stará Šimon. Pomůže její kolaps k tomu, aby se zase sblížili? Karolína udělala na Báru podraz. Peníze na restauraci vybrala z Romanova účtu, takže spoluvlastníkem je on. Co na to řekne Bára? Bude podnikat s Romanem, nebo se svého snu o restauraci vzdá?

Sdílet

Když u Bernátů prasklo, co všichni před Rudolfem tajili, Lída, místo aby se všem omluvila, se sbalila a z vily odešla. Nikdo neví, kde je, protože má vypnutý mobil. Rudolf je naštvaný, ale snaží se ovládat. Kdyby Lída utekla za nějakým chlapem, věděl by jak zjednat pořádek. Ale takhle? Nemůže dělat nic. A nehodlá se utápět v lítosti a výčitkách. Prostě bude čekat, až se Lída zase vrátí. Nic jiného mu nezbývá. Nebo ano?

Kači se cítí zrazená a má důvod být uražená. Ríša je na ni naštvaný, že všechno prozradila. Že na Lídu žalovala, a tím ji vyhnala z vily. Zrovna od Ríši Kači něco takového nečekala. Po tom, co všechno spolu zažili. Když měl problémy on, taky stála na jeho straně. A teď by potřebovala mít v Ríšovi oporu. Agátka hodně pláče a Kači neví, co s ní je. Jenže Ríša, místo aby byl s rodinou, chodí po Hradišti a po hotelech hledá Lídu. Kači ale najde pomoc u někoho, od koho by ji nečekala.

Helča je v touze po dítěti stále urputnější. Absolvovala různá vyšetření a další ji ještě čekají. Tlačí na Martina, aby i on zašel k odborníkům. Jenže jemu se nechce. Připadá mu to potupné. Vlastě si už vůbec není jistý, jestli nějaké dítě chce. Helča má ale pro svou mateřskou touhu ještě jeden důvod. Pokud Martina zavřou, snáz by se jí na něj čekalo, kdyby se mohla o někoho starat. A tak místo aby si s Martinem užívali, že mohou být spolu, pořád se hádají. Kam až je hádky dovedou?

I Bára se dozví něco, co nečekala. Karolína sice neselhala, ale udělala na ni podraz. Aniž to Báře řekla, peníze na restauraci vybrala z Romanova účtu, takže Roman se stal spoluvlastníkem. A začal se o restauraci zajímat. Takže Bára stojí před zásadním rozhodnutím. Má dál podnikat, ale tentokrát s Romanem? Mohla by s ním vybudovat špičkový podnik, o jakém vždycky snila. Jenže Bára ví, že Honzovi by se něco takového nelíbilo. Kdyby podnikala s Romanem, možná by se s ní opět Honza rozešel. Proto váhá, jestli má s Romanem podepsat novou smlouvu, nebo zda svůj sen o restauraci zahodit. Jak se nakonec Bára rozhodne?

Na Vendy už toho všeho bylo moc. I když se se Šimonem začali pomalu zase sbližovat, její organismus přesto nevydržel psychický nápor posledních dní. Zhroutila se a Rudolf ji převezl do nemocnice. Vendy samozřejmě protestuje, ale není jí to nic platné. Rudolf se vyjádřil jasně. V nemocnici stráví alespoň čtyři dny, než budou výsledky všech vyšetření. Alespoň že tu má Šimona, který se o ni stará. Jakmile se ale Vendy udělá o něco lépe, hned se chce vrátit domů, aby tam čekala na mámu. Ale docent ví, co na ni platí. Čím Vendy pohrozí?

Sledujte osmdesátý pátý díl seriálu Cesty domů v pondělí 21. listopadu ve 20.00 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).