Hlavní navigace

Cesty domů: 87. díl – Hlavně se neomlouvej

[Tisková zpráva] Lídě někdo vykradl pokoj v hotelu, proto se v noci plíží přenocovat do vily. Vzbudí ale Rudolfa. Co si manželé řeknou? Aby Bára zaplatila najaté kuchaře, přivydělává si ve fabrice. Jaké překvapení ji po návratu ze směny čeká ve vile? Pacina se snaží Petrovi napovědět. Byla by ráda, kdyby z ní udělal paní Kosíkovou. Sebere Petr odvahu a položí Pacině otázku, kterou by chtěla slyšet? Nikola chce být s mámou, proto se po škole sebere a s Dorotkou utečou. Co udělá Roman, až to zjistí? A kde nakonec holčičky najdou?

Sdílet

Bára nechce ustoupit Romanovi, což ale znamená držet se podepsané smlouvy. Podle ní musí platit kuchaře, které do restaurace najala. Aby měla z čeho, přivydělává si po nocích ve fabrice. Ani to však na výplaty nestačí. Honza se jí fyzicky náročnou brigádu snaží rozmluvit, má o ni strach. O jednu ženu už kvůli Romanovi přišel. Nedopustí, aby Roman zničil i druhou. Honza je šťastný, že Báru našel, život bez ní si už neumí představit. A evidentně není sám. Jaké překvapení na Báru po příchodu z fabriky čeká ve vile?

Sluková se přišla poradit s Terezou. Nahmatala si bulku v podpaží a neví, co má dělat. Tereza se vyděsí, vůbec se jí to nelíbí. Donutí matku, aby šla na vyšetření. Lékaři Slukovou objednají na biopsii. Bojí se, aby jí neřekli, že má rakovinu. Má strach, co by bylo s Filípkem. Nechá si od Terezy slíbit, že se o bráchu postará, kdyby se s ní něco stalo. Tereza doma všechno vypráví Tomášovi. Jak zareaguje, až se ho Tereza zeptá, jestli by mu nevadilo bydlet ve třech?

Roman se postavil na nohy, co se týče fyzické stránky, a postupně staví na nohy i své firmy. Pomalu se z něj opět stává největší podnikatel široko daleko. Jen v jednom se mu nedaří. Lásku si musí kupovat. A stejně je to marné. Marně se taky snaží udržet si lásku dcery. Ačkoli zahrnuje Nikolu vším, o co si řekne, dcerka se ho bojí. Chce být radši s mámou Karolínou než s tátou. I když s ní zažila chvíle, na které by raději zapomněla. Proto se sebere a hned po škole s Dorotkou utečou. Co udělá Roman, až to zjistí? A kde se nakonec ztracené holčičky najdou?

Pacině už dochází s Martinem trpělivost. Pořádně mu promluví do duše. Výsledkem je, že se pochlapí a konečně jde na vyšetření plodnosti. Petr je šťastný, že Pacinu má. Umí řešit podobné situace. Pacina ho vezme za slovo a navrhne mu, aby z ní tedy udělal počestnou a ctihodnou ženu. Petr jde a koupí jí šál. Ale teprve jeho synové a Helča mu vysvětlí, že ji vůbec nepochopil. Pacina nechtěla, aby z ní udělal sicilskou vdovu, ale paní Kosíkovou. Sebere Petr odvahu a položí Pacině otázku, kterou by chtěla slyšet?

Sledujte osmdesátý sedmý díl seriálu Cesty domů v pondělí 28. listopadu ve 20.00 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).