Hlavní navigace

Cesty domů: 9. díl – Přiznání

[Tisková zpráva] Soňa konečně přizná Karolíně, že má poměr s Romanem. Karolína je v šoku. Jak zareaguje, až se z něj vzpamatuje? A jak tuto zásadní informaci přijme Sonina rodina? Míla má podezření na infarkt, proto se shání po Rudolfovi. Naštěstí se spletla a infarkt se nekoná, Rudolf jí ale vyčte, že si na něj vzpomene, jen když je jí zle. Martin si odpykal trest, který mu kluci uložili za zmeškaný zápas. Co udělá, až se znovu objeví Karolína? Felix zažene na střechu kočku, Honza s Ríšou se ji snaží zachránit. Jak to dopadne?

Sdílet

Sledujte devátý díl nového původního seriálu Cesty domů v pondělí 18. října ve 20.00 na Primě.

Soňa konečně přizná Karolíně, že má poměr s Romanem. Karolína je v šoku. Soňa je její nejlepší kamarádka. Jak jí to mohla udělat!? Roman je přece její. Karolína v návalu vzteku a hysterie na Soňu zaútočí. Ještě že je u toho Martin a Karolínu zpacifikuje. Ale jen dočasně. Zhrzená Karolína se vydá vyřídit si účty se Soňou do Bernátovic vily. Tady ale narazí na Rudolfa.

Míla má podezření na infarkt, v panice volá Rudolfa. Ten se za ní k Lídině nelibosti hned rozjede. Naštěstí jde o planý poplach. Rudolf se ale na Mílu zlobí. Vzpomene si na něj, jen když je jí zle. Míla ví, že má Rudolf pravdu. Ví i tom, že bez ní nemůže a nechce být. A ona to ve skrytu duše cítí úplně stejně. Co udělá? Pošle Rudolfa zpátky k Lídě? Nebo ho konečně vezme na milost a nastěhuje si ho k sobě do bytu?

Martin si odpykal trest, který mu kluci uložili za to, že kvůli němu kontumačně prohráli zápas. Ale Martin je ztracený případ. Stačí, aby Karolína kývla prstem, a on za ní zase poběží. Ošklivě si s jeho city zahrává a využívá ho jen proto, aby donutila Romana žárlit. Bohužel je to jasné všem kromě Martina. Petr a Šimon jsou z toho nešťastní, ale komu není rady…

Honza ve snaze získat zpátky Soňu vytáhl další zbraň – romantické překvapení. A Ivan s Jonášem mu s ním mají pomoct. Čáru přes rozpočet jim ale udělá kočka, kterou Felix zažene na střechu. Honza s Ríšou se ji snaží dostat dolů a Honza přitom spadne ze žebříku. Místo překvapení musí do nemocnice. Kočku, která je zraněná a potřebuje ošetřit, nakonec sundá Ríša. Je rád, že má díky ní důvod zajet zase ke Kači.

Příště uvidíte: 10. díl – Chci to vysvětlit
Soňa má strach o Honzu. Dozvěděl se o jejím vztahu s Romanem a Soňa ho teď nikde nemůže najít. Bojí se, aby neprovedl nějakou hloupost. Karolína zkouší další triky na Martina, ale ten už jí přestává věřit. Jak dlouho mu to vydrží? Lída bojuje ze všech sil, aby udržela Rudolfa doma. Ten se sice do vily vrátí, ale jen proto, že se chce vidět s Vendy. Jak ho nejmladší dcera přivítá? Vendy přijela hlavně proto, aby povzbudila Lídu. Nakonec je to ale Pacina, kdo přinese do Bernátovic vily čerstvý vítr a Lídě zvedne náladu. Sestřička Helča má problém, doktor Vencl si umanul, že ji získá stůj co stůj. Štěstí, že je nablízku Šimon.