Hlavní navigace

Cesty domů: 99. díl – Už se nevracej!

[Tisková zpráva] Stázka se tváří jako kočka, která slízla všechnu smetanu. Flirtuje s Kosíkem i s Bernátem, kteří se vůči ní předhánějí v pozornostech i komplimentech. Co tomu řeknou jejich manželky? Rudolf přišel s úžasným nápadem – pořídí si koně. Lída se mu snaží ten bláznivý nápad rozmluvit. Čeho se bojí víc? Že si Rudolf na koni zláme kosti, nebo že potká holku od koní a zase se mu začnou zapalovat lýtka? Vejnarovi se vůbec nelíbí, že musí lhát Báře. Ale kvůli parťákovi to udělá. Jak dlouho bude trvat, než Bára zjistí, na koho Honza myslí? Honza ví, že políbit Ivanu byla velká chyba. Od té chvíle ji už vůbec nemůže pustit z hlavy. V noci se vydá za ní na státní zastupitelství. Co se v Ivanině kanceláři stane?

Sdílet

Projet se po zasněžených pláních jako Popelka, to byl prý vždycky Rudolfův sen. Proto přišel s úžasným nápadem. Koupí si koně a bude na něm jezdit. Sobě pro radost, ale zbytku rodiny pro starost. Lída ví, že to všechno dělá Rudolf proto, aby se nějak zabavil, když už nemůže chodit do nemocnice. A snaží se mu ten bláznivý nápad rozmluvit. Nestačil by mu raději další pes? Nebo kočka? Čeho se Lída bojí víc? Toho, že si Rudolf na koni zláme všechny kosti, nebo že potká holku od koní a zase se mu začnou zapalovat lýtka? Posílá otráveného docenta raději s Felixem a flintou do lesa. Netuší, že i v lese na jejího muže číhá pokušení. Koho Rudolf v lese na procházce potká?

Vejnar je na Honzu pořádně naštvaný. Sleduje jeho změnu chování a je mu jasné, kdo je toho příčinou. Nová státní zástupkyně Honzovi pěkně zamotala hlavu a Vejnarovi se to vůbec nelíbí. Báru má rád a nehodlá přihlížet tomu, jak si Honza kvůli nevyřešenému vztahu z minulosti ničí vztah současný. A už vůbec nechce Báře lhát. Stejně to ale dělá, protože nechce podrazit svého parťáka. Ještě že tu teď nějakou dobu nebude. A právě proto nemůže dopustit, aby se Bára nepohodla s ním a s Bety a narušila jeho plány. Kam se Vejnar s Bety a jejím synem chystá?

Honza ví, že políbit Ivanu byla strašná chyba. Od toho okamžiku ji už totiž vůbec nemůže pustit z hlavy. Zatímco on si pořád nechce přiznat, že Ivanu i po tolika letech stále miluje, Ivana má jasno a své city před Honzou netají. Pro ni byl ten polibek úžasně nádherná chyba. Má Honzu tam, kde ho chtěla mít a se záhadným úsměvem sleduje, jak on se dusí ve vlastní šťávě. A má k tomu další možnost, potká se s ním totiž v hospodě, kam si vyrazila s Jirkou. Honzovi to nedá, opět se vymluví na práci a večer se vydá za Ivanou na zastupitelství. Co se mezi ním a Ivanou v kanceláři odehraje?

Stázka se tváří jako kočka, která slízla všechnu smetanu. Má hned několik důvodů ke spokojenosti. Výsledky testů dopadly dobře, je zdravá jako řípa, takže jí nic nebrání v tom, aby zase začala pracovat. A ona si chce co nejdřív otevřít kadeřnictví. Slíbí Rudolfovi, že ho oholí jako svého prvního zákazníka. Totéž ale řekne i Petrovi. Oběma doktorům svým flirtováním vlila čerstvou krev do žil. Oni obdivují její elán a nezdolnost, ona si zase užívá toho, jak se předhánějí v pozornostech. Co tomu ale řeknou jejich manželky?

Sledujte devadesátý devátý díl seriálu Cesty domů ve středu 22. února ve 20.00 na Prima family.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).