Hlavní navigace

Cesty domů si připily na další stovku

[Tisková zpráva] Tvůrci i herci Cest domů oslavili v pondělí 16. ledna natáčení již 100. dílu tohoto oblíbeného seriálu. V ateliéru v pražských Vysočanech se sešli nejen herci, kteří v seriálu hrají již od začátku, ale také zástupci médií si mohli vyzpovídat a poprvé vyfotit i představitele nových postav, s nimiž se diváci teprve seznámí.

Sdílet

Všichni společně si zavzpomínali na začátky natáčení a zadoufali, že konec je zatím v nedohlednu. Připili si na další úspěch seriálu, spoustu nových diváků a také na zdraví všem, kdo se na něm podílejí, a pak rozkrojili dort s logem Cest domů. Petra Horváthová si pro tuto příležitost oblékla speciálně vyrobené tričko. A Igor Bareš zase médiím představil budoucí divačku seriálu – svou patnáctiměsíční dcerušku Toničku. Poté, co herci zodpověděli všechny otázky novinářům a zapózovali fotografům, v Jiřím Adamcovi se probudil přísný a disciplinovaný režisér, který herce i štáb povolal zpátky do práce. Čekalo je totiž natáčení ještě dalších sedmi obrazů.

„Cesty domů nejsou nekonečný seriál, ale zda budou mít dvě stě, tři sta nebo pět set dílů, záleží na tom, jestli budou scenáristé i nadále psát postavám nosné příběhy a dramatické zápletky. Druhá stovka začíná dobře. Tak uvidíme, jestli bude stejně zajímavá i ta třetí,“ smál se režisér Jiří Adamec.

Seriál Cesty domů vysílá FTV Prima od září roku 2010, počátkem února se diváci mohou těšit již na čtvrtou sérii. Řadu zde obsazených herců, mezi něž patří například Alois Švehlík, Ladislav Potměšil, Jitka Smutná, Petra Horváthová, Simona Postlerová, Petr Konáš nebo Miroslav Etzler, nově rozšíří také Carmen Mayerová, Igor Bareš, Linda Rybová, Martin Kraus a další zajímavé osobnosti.