Hlavní navigace

Cesty domů vyrazily do aquaparku

[Tisková zpráva] Každý se někdy rád nechá hýčkat v sauně, na masáži nebo ve vířivce. Toho využili někteří herci ze seriálu Cesty domů. Nechali se jedno odpoledne rozmazlovat v lázeňském komplexu v aquaparku v Čestlicích.

Sdílet

Protože s sebou vzali také své děti, které zase lákaly hlavně tobogany a soustava bazénů, herci nevěděli, kam se vrhnout dřív. Proto někteří z nich zůstali v aquaparku až do večera. Většina z nich už někdy v sauně nebo na masáži byla. Novinkou ale pro všechny byl medový saunový ceremoniál, který hercům předvedl samotný generální ředitel aquaparku a zároveň odborník na sauny Ing. Radek Steinhaizl.

„V sauně jsme se mazali medem, který dezinfikuje pokožku a pomáhá odplavit nečistoty. Bylo to strašně zvláštní, ale moc příjemné. Pak jsem si dala ledovou sprchu,“ říkala Petra Horváthová, představitelka Vendy Bernátové.

S manželkou Isabelou a dcerami Pamelou a Patricií vyrazil do Čestlic Pavel Soukup, představitel seriálového Roberta Vejnara. Ten byl v sauně úplně poprvé. „Měl jsem pocit, že snad chytnu, jaké mi tam bylo vedro. Ale pak jsem se zchladil v ledové vodě a cítil se skvěle. Musím říct, že tento finský způsob života považuju za velmi osvěžující,“ říkal herec.

Odpoledne v aquaparku strávili se svými rodinami i představitelé dětských rolí – Standa Havrda (Jonáš), Matyáš Leier (Ivan) a Terezka Švejdová (Dorotka), kteří si užili hlavně jízdu na toboganech. Lucie Černíková, kterou v seriálu teprve uvidíte, přišla s přítelem – bubeníkem Lukášem Pavlíkem. „Na masáže chodím moc ráda, přímo se v nich vyžívám a kdykoliv můžu, tak si nějakou dopřeju. S přítelem, který tuhle zálibu sdílí se mnou, jsme se tu cítili skvěle,“ říkala Lucie.

Své čtyři děti a dokonce i vnuka s sebou vzala Vendulka Křížová, kterou fanoušci seriálu znají jako vrchní sestru Zlatu. Protože měla kolem sebe tolik dětí, věnovala se hlavně jim. Ale i ona si našla čas na masáž a kdyby prý mohla, nechala by se tu krásně rozmazlovat hodiny a hodiny. „Zjistila jsem, že do konce března je tu akce, že děti do 150 centimetrů mají vstup do vodního světa jenom za korunu. Protože se tu dětem moc líbilo, určitě ji využijeme,“ říkala herečka.

Nadšený byl i Toník, syn Terezy Kostkové. „Ve vodním světě jsme tady byli naposledy před třemi lety, kdy byl Toník ještě malinký. Ale protože se mu tu dneska líbilo a protože do konce března tu mají děti slevu, určitě sem zase zavítáme. On se mnou absolvoval i medovou proceduru v sauně, protože na saunování je zvyklý. Netušila jsem, že přesto, že je aquapark takový gigant, tato wellness část je tak příjemně komorní,“ líčila své dojmy Tereza Kostková.

V čestlickém aquaparku strávil pár příjemných hodin také režisér seriálu Jiří Adamec se svým synem Daníkem. „Já mám vodní zařízení tohoto druhu rád, protože je tam teplo a příjemná voda. Je to ideální prostředí pro děti, které se tu opravdu vyřádí. Když jsme přišli se synem domů, doslova padl do postele jako podťatý. Přiznám se, že na mě taky padla únava, ale já si ji na rozdíl od syna nemohl dovolit, protože mě ještě čekala nějaká práce,“ smál se režisér.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).