Hlavní navigace

CET 21 má nového ředitele zpravodajství a publicistiky

[Tisková zpráva] Novým ředitelem zpravodajství a publicistiky byl s účinností k dnešnímu datu jmenován Vladimír Mužík, který dosud v CET 21 působil na pozici ředitele PR a komunikace. Dočasným vedením oddělení PR a komunikace byl pověřen marketingový ředitel Ondřej Křivka.

Sdílet

Praha, 24. února 2012 – Vladimír Mužík nastoupil do CET 21 v červnu loňského roku na pozici ředitele PR a komunikace. Na své nové pozici ředitele zpravodajství a publicistiky bude zodpovídat za veškerý zpravodajský obsah CET 21, a to na televizních kanálech, ale i v agentuře Mediafax a internetových portálech společnosti. Z postu ředitele zpravodajství a publicistiky odchází po dohodě dosavadní ředitel Martin Ondráček, který v TV Nova působil 12 let.

„Zpravodajství je pro nás jako lídra trhu jedním ze základních pilířů našeho vysílání. Proto mě velmi těší, že Vladimír přijal naši nabídku na vedení zpravodajských a publicistických týmů naší televize. Věřím, že nám Vladimír se svými rozsáhlými zkušenostmi z oblasti médií pomůže udržet vysokou kvalitu a sledovanost našeho zpravodajství. Jeho úkolem bude mimo jiné uvést na obrazovku TV Nova nové zpravodajsko-publicistické pořady. Zároveň bych rád poděkoval Martinu Ondráčkovi za jeho dlouholetou vynikající práci, kdy se významnou měrou podílel na tvorbě vůbec nejsledovanější zpravodajské relace v regionu,“ říká Jan Andruško, generální ředitel TV Nova.

„K Televizním novinám na TV Nova každý den usedá průměrně více než dva miliony diváků. Je pro mě velkou výzvou posílit jasné vedoucí postavení Televizních novin a nabídnout kvalitní zpravodajský obsah napříč různými platformami. Naše strategie se zaměří nejen na televizní obrazovky, ale ve velké míře také na internet,“ říká Vladimír Mužík, nový ředitel zpravodajství a publicistiky, který dříve působil jako šéfredaktor nejčtenějšího slovenského deníku Nový čas a nejčtenějšího českého deníku Blesk.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).