Hlavní navigace

ČEZ Basketbal Nymburk na webu v novém kabátě

[Tisková zpráva] Praha 13. října 2010. Společnost Mather Advertures ve spolupráci s Mather Activation spustila nové webové stránky basketbalového klubu ČEZ Basketbal Nymburk. Web www.basket-nymburk.cz nabízí návštěvníkům přehlednější homepage, jednodušší navigaci a prostor pro více multimediálního obsahu. Cílem redesignu bylo reflektovat unikátní positioning clubu v ČR i Evropě. Nové webové stránky budou také sloužit jako centrum internetové komunity fanoušků.

Sdílet

Redesign webu je součástí komplexního plánu komunikačních aktivit, který má rozvíjet práci s fanoušky týmu, a to jak na internetu, tak i offline,“ uvedl Michal Jeřábek, Client Service Director a dodal: „V budoucnu bychom chtěli nabízet fanouškům další informace o týmu a jednotlivých zápasech. Počítáme také s větším zapojením do sociálních sítí,“ řekl Michal Jeřábek. Prozatím se ale veškerá činnost soustřeďuje na zvýšení návštěvnosti stránek klubu.

Na nové webové stránce se fanoušci dozvědí informace o aktuálních výsledcích týmu, jeho historii a připravovaných utkáních. Mohou si také prohlédnout video galerie se sestřihy nejzajímavějších scén, které poslední zápasy nabídly. Vzhledem k tomu, že mužstvo hraje Mattoni NBL, Eurocup a Adriatickou ligu, o zajímavý obsah nebude na webu nouze. „V současné době připravujeme také e-shop, což je další krok k propojení online a offline komunikace,“ dodal Michal Jeřábek.

Webovou stránku nadesignovali ze společnosti Mather Advertures Senior Art Director Rodolfo Biglié a Designer Ricardo Villardi pod vedením Project Managera Radky Libé.