Hlavní navigace

Champions League pokračuje

[Tisková zpráva] Praha 14. února 2011 – Od úterý 15. února pokračují na sportovním programu NOVA Sport přímé přenosy fotbalové Champions League.

Sdílet

Na konci dlouhé zimy se pro věrné fotbalové fanoušky vždy chystá odměna za jejich trpělivost a odříkání. Kromě toho, že se znovu rozběhnou všechny pravidelné ligové soutěže, dá o sobě vědět i královna mezi nimi – Liga mistrů.

Nova Sport oslaví návrat fotbalového jara dvěma přímými přenosy z nejprestižnější klubové soutěže starého kontinentu. V úterý 15. února zavítá Liga mistrů na vaše obrazovky prostřednictvím duelu španělské Valencie a německého Schalke 04. Kromě zajímavé konfrontace jižanského a severského stylu nabídne zápas i jinou pozoruhodnost: v dresu hostů se totiž představí španělské duo Raúl – Jurado.

Ve středu 16. února se pak odehraje na Olympijském stadionu v Římě další zajímavý duel: AS Řím přivítá Šachtar Doněck. Ještě před pár lety by byla konfrontace italského a ukrajinského týmu papírově jednoznačnou záležitostí, ale fotbalová Evropa se vyrovnává a tým z Doněcka je vyšperkován řadou posil z celého světa. Jeho tradiční oporou je český reprezentant Tomáš Hübschman.