Hlavní navigace

Charismatický profesor psychologie Jan Kostka

[Tisková zpráva] Již zítra, tedy v úterý 18. května 2010, se v nejoblíbenějším denním nekonečném seriálu TV Nova Ulice objeví nová postava charismatického profesora psychologie Jana Kostky, v podání herce Luboše Veselého.

Sdílet

Praha 17. května 2010 – Charismatický, vzdělaný profesor psychologie Jan Kostka se za svůj život zvládl už třikrát rozvést. Kvůli třetí ženě, která byla jeho pacientkou, musel z etických důvodů svou praxi ukončit. Začal tedy psychologii vyučovat. Jan se řídí krédem: „Nebudu sebe a svoji manželku ponižovat lží a nevěrou.“ Což znamená, že pokaždé, když se zamiluje, s dosavadní manželkou se rozvede. S každou z bývalých manželek má jedno dítě a se všemi naprosto vynikající vztah. Ve svých partnerkách vytváří pocit jistoty, obdivují ho, má pro ně velké kouzlo, které ale ostatní nemusí na první pohled vidět. Jak zapůsobí na obyvatele Ulice? Bude Olda Farský obdivovat, jak to Jan umí se ženami? A jak dlouho mu obdiv vydrží?

V roli Jana Kostky se představí herec Luboš Veselý, pocházející z Chomutova, který působil v divadlech na Kladně, v Brně a od roku 2006 také v Praze. Diváci ho mohou znát například z filmu Skalpel prosím, Antonyho šance, Sametoví vrazi nebo Hlídač č. 47. Účinkuje mimo jiné v divadelních představeních Měsíc na vsi, Heda Gabletová či Peníze od Hitlera.