Hlavní navigace

Chcete se stát moderátorem?

[Tisková zpráva] Toužíte se stát moderátorkou nebo moderátorem Českého rozhlasu? Přihlaste se do soutěže o nejpříjemnější hlas roku Lady Radio - Radio Man! Do uzávěrky této „rozhlasové Super Star“ zbývají již jen dva týdny.

Sdílet

Pokud se hlasem ještě neživíte a chcete usednout za mikrofony Českého rozhlasu – neváhejte! Na kazetu, minidisc, nebo cédéčko namluvte minutový příběh na téma: Můj pracovní nebo školní úlet. Spolu s krátkým životopisem ho pak pošlete na adresu Český rozhlas, Vinohradská 12 , 120 99 Praha 2. Nebo ve formě .mp3 na webovou adresu: hlasroku@rozhlas­.cz. Věk nerozhoduje, datum ano. Uzávěrka soutěže je 22. března 2007.

U zrodu tohoto rádiového klání stály v první polovině 90. let dnes již legendární osobnosti jako Miloš Kopecký, Ondřej Neff, Stella Zázvorková nebo Rudolf Křesťan. Od počátku byl smysl této soutěžní hry chápán nejen jako hledání příjemného hlasu charismatické osobnosti, ale jako nacházení budoucích rozhlasových moderátorů a redaktorů.

„Toto zábavné hledání nových talentů vyvrcholí finálovým večerem 6. června v Divadle Bez zábradlí,“ doplnil informace ředitel Českého rozhlasu 2 – Praha Jiří Vejvoda.

Další podrobnosti najdete na internetových stránkách www.rozhlas.cz/pra­ha.