Hlavní navigace

Chcete si zkusit roli IT manažera? Teď je ten správný okamžik.

[Tisková zpráva] Myslíte si, že byste zvládli roli IT manažera? Nyní máte šanci to dokázat. Zaregistrujte se k exkluzivní soutěžní hře IT manažerů.

Sdílet

PRAHA, 5. ledna 2009 – Zanedlouho bude spuštěna nová verze herní soutěže IT Manager Game společnosti Intel a to znamená byznys. Doslova. Úkolem účastníků je dosáhnout co nejvyšších zisků a zároveň rozvíjet své globální IT impérium. Stačí na chvilku ztratit kontrolu nad svou sítí a ihned klesnou zisky, zaměstnanci Vám dají vale, šéf bude šílet a Vaše hlava se ocitne na špalku. Předem Vás varujeme – stejně jako ve skutečném světě IT se i zde střetnete s tajemnými silami a nevysvětlitelnými záhadami. Poruchy Vás lehce připraví o těžce nabyté zisky, hacker Vám pořádně zavaří svým smrtícím útokem na síť. A nečíhá snad na Vás nějaké zlo také v serverovně?

IT žurnalisté tváří v tvář
U příležitosti zahájení třetí verze této hry zveme IT novináře k účasti v národní a mezinárodní soutěži. Chtěli jste si někdy zkusit, jaké to je – být IT manažerem? Nyní máte možnost to zjistit. Po celý únor 2009 budete mít příležitost otestovat své IT manažerské schopnosti a znalosti a utkat se se svými kolegy. K dispozici je výsledková tabulka nejvyšších skóre aktualizovaná v reálném čase. Nejlepších výsledků a obdivu dosáhnou ti, kteří zvýší zisky vybudováním globální sítě. Nevhodné řízení vede k propadu výnosů i pořadí v tabulce a k rychlému zapomnění.

Chcete-li se zúčastnit soutěže IT novinářů, přihlaste se na zdenek.cejka@me­diakom.cz do 13. ledna 2009.

O společnosti Intel
Společnost Intel je světovým lídrem v oblasti výroby a vývoje polovodičů, technologií, produktů a iniciativ s cílem soustavně zlepšovat pracovní prostředí a životy lidí. Další informace o společnosti Intel jsou dostupné na www.intel.com/pres­sroom a http://blogs.in­tel.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).