Hlavní navigace

Check Point Integrity získal bezpečnostní certifikát Common Criteria EAL4

[Tisková zpráva] Bezpečnostní systém Integrity nyní může chránit před internetovými útoky i státní úřady a vládní agentury, které pracují s utajovanými informacemi

Sdílet

Praha, 22. února 2007 – Společnost Check Point Software Technologies Ltd. (NASDAQ: CHKP) dnes oznámila, že bezpečnostní systém Integrity získal certifikát Common Criteria EAL4 pro funkce firewallu, ochrany proti spyware a zabezpečení aplikací a IM komunikace. Testování provedla certifikovaná laboratoř americké společnosti Science Applications Internation.

Check Point Integrity chrání osobní počítače a podnikové sítě proti útokům internetových červů, spyware a přímým útokům hackerů, které se vyhnou ostatním bezpečnostním aplikacím. Integrity je součástí jednotné bezpečnostní architektury společnosti Check Point, proto ve srovnání s konkurenčními produkty nabízí snadnější integraci do síťového prostředí a jednodušší správu.

„Vládní úřady po celém světě vyžadují spolehlivé bezpečnostní systémy, které je snadné spravovat," říká Luděk Hrdina, marketingový manažer společnosti Check Point Software Technologies pro východní Evropu. „Díky certifikaci Integrity nyní nabízíme ověřené produkty pro komplexní ochranu sítí a koncových stanic i pro nejnáročnější zákazníky ve státní správě a bezpečnostních složkách.“

Check Point nyní s certifikátem Common Criteria EAL4 nabízí řešení VPN/firewall, IDS/IPS řešení, nástroje pro vzdálený přístup, správu bezpečnosti, bezpečné přihlašování uživatelů i ochranu koncových stanic. Šíře nabídky certifikovaných produktů a míra jejich integrace nemá v tuto chvíli na trhu konkurenci.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).