Hlavní navigace

Check Point poskytuje špičkové zabezpečení virtualizovaných aplikací

[Tisková zpráva] Praha, 16. září 2008 – Check Point Software Technologies Ltd. (NASDAQ: CHKP), celosvětový lídr v oblasti zabezpečení internetu, uvedl na trh svůj nový produkt VPN-1 Virtual Edition (VE), který zajišťuje bezpečnost virtuálních aplikací. Check Point je první firmou, jež poskytuje unikátní bezpečnostní management jak pro fyzické sítě, tak pro virtuální aplikace. Produktů a služeb Check Point v oblasti zabezpečení korporátních sítí a datových center využívají přední společnosti z žebříčku Fortune 500.

Sdílet

Virtualizace mnoha serverů do jednoho zařízení vytváří zcela nový typ prostředí, které vyžaduje nový způsob ochrany jednotlivých aplikací bez použití fyzických bezpečnostních prvků. VPN-1 VE obnovuje oddělení aplikací a jejich zabezpečení, stejně jako by byly stále umístěny na separátních serverech. VPN-1 VE se kompletně integruje do celkové bezpečnostní infrastruktury a umožňuje řídit zařízení a software Check Point pro otevřené servery z jednoho rozhraní, čímž snižuje náklady.

„Virtuální systémy jsou součástí celé sítě a potřebují být zabezpečeny na stejné úrovni, jaká je poskytována fyzickým zařízením,” řekl Ofer Raz, ředitel platforem a infrastruktury Check Point Software Technologies Ltd. „VPN-1 VE dokazuje, že produkty Check Point zajišťují ochranu velkých korporací i při použití nejmodernějších technologií pro vstup do sítě. Otevřená architektura poskytuje zákazníkům souběžnou, centrálně řízenou bezpečnost napříč fyzickými sítěmi a virtuálním prostředím.”

VPN-1 VE poskytuje firmám a organizacím množství benefitů včetně:

  • Chrání virtuální prostředí pomocí předkonfigurovaného řešení, jež je přizpůsobeno VMware ESX nebo ESXi prostředím, a pomáhá tak zabezpečit optimální rozšíření
  • Při ochraně virtuálních aplikací snižuje potřebu přídatných bezpečnostních zařízení, a tím snižuje náklady
  • Integruje se do stejného jednotného rozhraní jako ostatní bezpečnostní brány Check Point
  • Díky unifikovanému logování do bezpečnostní infrastruktury a virtuálního prostředí posiluje kontrolní mechanismy a risk management
  • Posílení kontrolních mechanismů a risk managementu díky jednotnému sběr události z celé bezpečnostní infrastruktury včetně virtualizovaného prostředí
  • Umožňuje rychlé nasazení pro zajištění aplikací nebo při havarijní obnově

Více informací o VPN-1 VE naleznete na: www.checkpoin­t.com/products/vpn-1_ve/index.html.

Check Point VPN-1 VE spolu s VPN-1 Power VSX jsou další součástí portfolia Check Point věnovaného zabezpečení virtualizace. VPN-1 Power VSX je virtualizovaná bezpečnostní brána, která korporacím umožňuje řídit služby až 250 virtuálních systémů včetně firewallu, virtuální privátní sítě a zajišťuje pomocí jednoduché hardwarové platformy jejich bezpečnost. Více informací o VPN-1 VSX získáte na: www.checkpoin­t.com/products/vpn-1_power_vsx/in­dex.html.

Cena a dostupnost
Check Point VPN-1 VE je k dispozici již nyní prostřednictvím celosvětové sítě partnerů a též přímo prostřednictvím VMware. Ceník naleznete na https://price­list.checkpoin­t.com a k vyhledání obchodního partnera použijte http://partner­s.us.checkpoin­t.com/partner­locator/.