Hlavní navigace

Check Point rozšířením své produktové řady UTM cílí na malé a střední firmy

[Tisková zpráva] Nové zařízení UTM-1 130 nabízí menším podnikům komplexní bezpečnost s integrovaným Check Point centralizovaným managementem a malé rozměry

Sdílet

Praha, 4. března 2009 – Check Point Software Technologies Ltd. (NASDAQ: CHKP), celosvětový lídr v oblasti zabezpečení internetu, dnes představil nový model svých bezpečnostních zařízení řady UTM-1 Total Security® –UTM-1 130™. Tento model poskytuje malým podnikům a kancelářím bezpečnostní bránu zahrnující veškeré prvky ochrany, a to za cenu pouhých 3500 $. Zařízení UTM-1 130™ zjednodušuje bezpečnost díky kombinaci nejmodernějšího firewallu, VPN, prevenci proti útokům (IPS), antivirovému a antispywarovému řešení a filtrování URL. UTM-1 130™ tak zajišťuje internetovou a emailovou bezpečnost s integrovaným centrálním managementem.

Malé podniky řešící otázku zajištění počítačové bezpečnosti stojí často před dvěma možnými variantami: buďto investovat do „enterprise class“ řešení, které je často mimo možnosti jejich rozpočtu, nebo udělat kompromis v úrovni zabezpečení při nákupu levnějšího řešení. Zařízení UTM-1 130™ je ideálním řešením pro malé a střední firmy a kanceláře s 5 až 75 zaměstnanci, které hledají bezpečnostní zařízení desktopového typu.

„Naši partneři a zákazníci už dlouhou dobu volali po kompletním bezpečnostním řešení Check Point, které by bylo určeno malým kancelářím a které by pro ně bylo cenově přijatelné“, říká Daniel Šafář, obchodní manažer českého zastoupení společnosti Check Point. „Nyní i malé podniky mohou bez kompromisů profitovat z plnohodnotných bezpečnostních řešení Check Point. Zařízení UTM-1 130™ poskytuje zákazníkům osvědčené, plně integrované bezpečnostní řešení, které může být řízeno buď lokálně, nebo vzdáleně z centrály.“

Stejně jako ostatní zařízení z řady UTM-1 Total Security poskytuje UTM 1 130™ maximální bezpečnost s vysokým výkonem. UTM-1 130™ minimalizuje náklady a zjednodušuje správu díky centrálnímu bezpečnostnímu systému řízení, který je znám i z ostatních řešení firmy Check Point. Navíc zařízení UTM 1 130™ ještě obsahuje kompletní bezpečnostní aktualizace, hardwarovou a zákaznickou podporu až na 3 roky.

UTM-1 130™ nabízí:

  • firewall, VPN, ochranu proti útokům (IPS), antivirus, antispyware, URL filtr, WEB zabezpečení a zabezpečení e-mailové komunikace
  • vysoký výkon 400 Mbps za pouhých 3,500 $ v kompaktním desktopovém řešení
  • vestavěný management umožňující lokální administraci; zařízení však může být řízeno i centrálně pomocí Check Points SmartCenter® a Provider-1®, které zjednodušují nasazení a správu
  • aktualizace zajišťují vysokou úroveň zabezpečení a podporu po dobu až 3 let

Další informace týkající se produktů Check Point UTM-1 Total Security a UTM 1 130 naleznete na: www.checkpoin­t.com/products/ut­m/index.html.

„Check Point UTM-1 130™ tak řeší dilema malých podniků mezi zajištěním bezpečnosti a centrálním řízením,“ uvádí na závěr Daniel Šafář ze společnosti Check Point.

Cena a dostupnost:
Zařízení Check Point UTM-1 130™ je k dostání již nyní prostřednictvím sítě partnerů. Pro více informací o cenách a licencích prosíme navštivte https://price­list.checkpoin­t.com. Partnery Check Pointu naleznete na www.checkpoint.com.