Hlavní navigace

Check Point úspěšně uzavřel akvizici NFR Security

[Tisková zpráva] Praha, 11. ledna 2007 – Společnost Check Point Software Technologies Ltd. (NASDAQ: CHKP) oznámila uzavření akvizice americké bezpečnostní firmy NFR Security, která patří k vedoucím poskytovatelům nástrojů pro ochranu informačních systémů před útoky v reálném čase. Vývojoví pracovníci obou společností již zahájili práce na začlenění technologií NFR pro odhalení a zabránění pokusů o narušení sítě do produktové řady NGX, která zahrnuje firewally, VPN řešení a systémy pro správu podnikové bezpečnosti.

Sdílet

„Technologie NFR jsou skutečným přínosem pro naše zákazníky, ve spojení s našimi stávajícími produkty nyní dokážeme nabídnout tu nejlepší ochranu proti narušení sítě,” uvedl Gil Shwed, zakladatel a výkonný ředitel společnosti Check Point. „Při ochraně podnikových informačních systémů se soustředíme na dvě oblasti, na síťovou bezpečnost a nově také na zabezpečení podnikových dat. Technologie NFR značně posilují naši pozici v první zmíněné kategorii.”

Check Point prostřednictvím platformy NGX nabízí ojedinělou bezpečnostní architekturu, která zahrnuje jednotnou vzdálenou správu různých bezpečnostních zařízení a aplikací napříč síťovou infrastrukturou. Spojení technologií Check Point SmartDefense a NFR Hybrid Detection Engine přinese zákazníkům novou úroveň ochrany v podobě rozsáhlých analýz datového provozu z hlediska vzorců chování, komunikačních protokolů, bezpečnostních pravidel a dalších parametrů prováděných v reálném čase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).