Hlavní navigace

Chladný a stabilní provoz s tepelně optimalizovanou skříní

[Tisková zpráva] Skříň řady ASUS VENTO TA-B1 poskytuje estetickou čistotu a výbornou funkčnost

Sdílet

Praha 6. února 2008 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, uvádí na trh novou skříň řady VENTO TA-B1, která spojuje špičkovou funkčnost s moderním designem. TA-B1 vyhovuje standardu tepelně optimalizované skříně (TAC) společnosti Intel, který slibuje skvělé tepelné vlastnosti s minimální úrovní hluku vytvářeného vysokorychlostními větráky.

Splnění standardu TAC přináší skvělou tepelnou účinnost
TA-B1 vyhovuje standardu tepelně optimalizované skříně (TAC), která vytváří perfektní mechanickou strukturu a funkční kompatibilitu pro správnou podporu systémových operací. Boční panel CAG 1.1 tvoří ničím nenarušovaný proud vzduchu, který snižuje teplotu procesoru a video karty. Nastavitelný vzduchový kanál zajišťuje vzduchotěsný kontakt s procesorem pro efektivní proudění vzduchu směrem k procesoru. Unikátní zadní ventilační otvory navíc zlepšují proudění okolo přídavných karet. Tato skvělá tepelná účinnost umožňuje dlouhý a nepřetržitý provoz i pro nejvýkonnější výpočetní platformy a zvyšuje celkovou výkonnost a stabilitu systému.

Stylový design pro moderní vkus
Pozice pro mechaniky a přední vstupní i výstupní porty jsou u modelu TA-B1 diskrétně skryty, takže skříň je na pohled jednoduchá a elegantní. Modře podsvícené tlačítko vypínání a indikátor činnosti pevného disku jen podtrhují minimalistický design. Jak kdysi prohlásil filozof George Santayana ve své práci The Sense of Beauty (Smysl pro krásu): „Krása je radost považovaná za kvalitu věci”. Esteticky čistý design modelu TA-B1 skutečně zvyšuje úroveň vkusu a touhu po kráse.

Design s ohledem na bezproblémovou instalaci
Unikátní „instalační“ design vytváří pro uživatele bezproblémové prostředí, ve kterém mohou instalovat a udržovat své počítače bez nutnosti zvláštních opatření. Například zahnuté kovové rohy chrání prsty před poškrábáním a pořezáním, pružinou ovládané dveře optické mechaniky umožňují rychlý přístup k optickým zařízením a chytře umístěné USB porty zabraňují vzájemnému rušení při zapojení více USB zařízení. Dalším z prvků uvážlivého designu je prachový filtr, který je obsažen ve vzduchovodu procesoru, který má za úkol udržet vnitřek skříně čistý. Díky všem těmto designovým prvkům je TA-D5 skříní, kterou může sám uživatel jednoduše a bez problémů osadit.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti http://www.asus.com nebo http://cz.asus.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).