Hlavní navigace

Chůva v akci se po prázdninách vrací

[Tisková zpráva] Reality show Chůva v akci patřila k velmi oblíbeným pořadům Prima TV. Diváky bavila od 29.3.2006 do 28.6.2006. Každý ze čtrnácti dílů shlédlo v průměru více jak 950.000 diváků starších 15 let. Díl z 19. dubna se stal nejsledovanějším a našel si více jak 1.320.000 dospělých diváků.

Sdílet

Průměrný podíl na trhu pořadu Chůva v akci byl 25,7 % ze všech diváků starších 15 let. Avšak středeční večery s Chůvou v akci nejvíce lákaly ženy nad 15 let a to téměř třetinu ze všech, co právě sledovaly televizní obrazovku.

Od 5. září se budou moci televizní diváci s tímto pořadem opět pravidelně setkávat, a to vždy v úterý před devátou hodinou. Tento čas bude patřit pravidelně chůvám a rodinám, které potřebují pomoci se svými ratolestmi.

I ve druhé sérii reality show Chůva v akci nás budou s rodinami blíže seznamovat chůvy Ivana Chramostová, Eva Popelková, Irena Valchářová, ke kterým přibude i chůvy čtvrtá Milada Burianová. „Mám tři dospělé děti a tři vnoučata. Učím na střední škole, ale zkušenosti mám i s prvním stupněm a vyrovnávacími třídami. Nikdy jsem neměla konflikty ani s dětmi, ani s jejich rodiči, proto pevně věřím, že budu dobře vycházet i s rodinami, které se přihlásily do pořadu,“ tvrdí chůva Burianová. Ostatní chůvy se těší na další rodiny, řešení problémů s dětmi a na zajímavé zážitky.

První rodina, ve které působila Eva Popelková, má velké problémy s osmiletým synem Tomášem, který je velice agresivní. Na svou mladší sestru pětiletou sestru Simonu dokonce vytáhl i nůž. Maminka Lenka se svěřila chůvě, že si už ani nepamatuje, kdy se naposledy cítila šťastná. Jak se chůva snažila pomoci nejenom mamince, ale převážně dětem, se dozvíte už v prvním díle 5. září.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).