Hlavní navigace

Cirkusová show v Hotelu Insomnia na ČT2 tuto sobotu 8. 5. ve 23:35

[Tisková zpráva] Zveme vás na velkou cirkusovou show! Principál Jaromír Joo, znalec cirkusů Ondřej Cihlář, David Kašpar z asociace pro nový cirkus CirqueOn a fenomenální zpěvák, hudebník a bavič Jason Webley. A samozřejmě akrobatka, klaun a další lidé z maringotek v Cirkusu Insomnia už tuto sobotu 8. května na ČT2 ve 23:35 hodin.

Sdílet

Tentokrát budou zšeřelé prostory Hotelu Insomnia patřit současným formám divadla, kabaretu a nového cirkusu. Nebude se jen mluvit, ale i létat. A hotelovou recepci patrně překvapivě navštíví i jeden skutečně legendární host. Mezi návštěvníky nebude chybět slovutný principál Jaromír Joo, který vám ukáže řadu triků, například jak zkrotit televizní kameru. Můžete se těšit na Ondřeje Cihláře, milovníka a znalce „nového cirkusu“, který přiblíží svou genezi i zásadní odlišnosti od cirkusu tradičního. Jak se stát cirkusákem v domácích podmínkách nás naučí David Kašpar z asociace pro nový cirkus CirqueOn. Hudebním hostem bude fenomenální zpěvák, akordeonista, kytarista, písničkář a bavič Jason Webley, vystupující tentokrát bez Amandy Parker, ale rozhodně vybaven svým hutným hlasem, který připomíná Toma Waitse. Mezi světly bude létat akrobatka, mezi stoly se bude motat klaun a všude kolem budou svoje umění ukazovat i další lidé z maringotek. A možná, že přijde i kouzelník!

Každopádně je ale jisté, že tentokrát skutečně cirkus bude!

Sobotní noc v prostorách Hotelu Insomnia nabídne jako obvykle na ČT2 neotřelou hudební skupinu, řadu pozoruhodných hostů, stejně jako více či méně povedené kousky pikolíka Berty a věčně bdícího recepčního Jiřího Havelky. Živě přenášený pořad České televize pro všechny, kdo ještě nechtějí jít spát.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).