Hlavní navigace

Cisco a Trend Micro rozšiřují své vztahy

[Tisková zpráva] SAN JOSE, Kalifornie, 7. září 2007 – Společnost Cisco® Systems potvrdila své vztahy s Trend Micro Incorporated, když obě firmy společně ohlásily dohodu o zvýšení rozsahu bezpečnostních služeb Trend Micro vestavěných do produktů Cisco pro síťovou infrastrukturu.

Sdílet

Dohoda dále prohlubuje vzájemné vztahy obou společností, které odstartovaly v roce 2004 společným plánováním zapracování služeb Trend Micro pro zabezpečení obsahu do rodiny produktů Cisco Adaptive Security Appliance. Vedle spolupráce v oblasti Cisco ASA se Trend Micro stala jedním z prvních partnerů Cisco pro oblast Network Admission Control. Podle nové dohody budou nyní obě společnosti úzce spolupracovat na integraci dalších služeb pro zabezpečení obsahu do produktů Cisco pro směrování.

Součástí pokračující spolupráce obou firem je navíc poskytování Trend Micro Damage Cleanup Services pro systém Cisco Security MARS (Mitigation, Analysis and Response System), který dále rozšiřuje vizi sítí Cisco s vlastní ochranou (Self-Defending Network). Díky těmto službám dojde k vylepšení kolaborativní ochrany a reakce na incidenty napříč podnikovými sítěmi.

„Naše spolupráce s Trend Micro pokračuje podporou naší vize sítí s vlastní ochranou a zlepšuje naši schopnost poskytovat kompletní zabezpečení, které kombinuje ochranu sítí, aplikací a obsahu,“ uvedl Tom Russell, ředitel pro produktový management Cisco Security Technology Group. „Z pokračující spolupráce s Trend Micro máme radost.“

„Trend Micro je velmi potěšeno rozvojem spolupráce s Cisco Systems. Utužováním našich vztahů s Cisco pokračujeme v poskytování bezpečnostních řešení v rámci síťové infrastruktury,“ řekl Punit Minocha, viceprezident Trend Micro pro byznys rozvoj. „Náš společný závazek poskytovat nejobsáhlejší a nejflexibilnější řešení síťové bezpečnosti nám umožňuje chránit zákazníky před novými třídami hrozeb, které jsou stále méně předvídatelné a komplexnější.“

Cena a dostupnost CS-MARS s Damage Cleanup Services
Trend Micro Damage Cleanup Services pro Cisco Security MARS je v Severní Americe k dispozici přímo od Trend Micro v cenách od 2000 USD ročně s každoročním obnovením licence. Ceny Damage Cleanup Services se odvíjejí od zařízení pro CS-MARS zakoupené zákazníkem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).