Hlavní navigace

Cisco Award pro Infinity

[Tisková zpráva]

Sdílet

Cisco Award pro Infinity

Praha, 8. dubna 2003 – Společnost Infinity získala na základě své příkladné spolupráce s lokálním zastoupením Cisco Systems a vysoké úrovně podpory pro koncové zákazníky ocenění Partner roku pro Českou a Slovenskou republiku (Country Award Winner of the EMEA) za fiskální rok 2002 v kategorii SMB (malé a střední podniky). „Tohoto ocenění si vážíme zejména proto, že sektor malých a středních podniků je vysoce konkurenční prostředí a prosadit se v něm je velmi obtížné,“ uvedl k tomu Tomáš Vymětal, obchodní ředitel Infinity a.s.

Cisco Systems, která je vedoucí společností v oboru inteligentních síťových prvků, uděluje tuto cenu již od svého vzniku.

O firmě Infinity a.s.

Infinity a.s. se sídlem v Pardubicích je dodavatelem komplexních služeb v oboru informačních technologií – od systémové integrace, přes implementaci ERP systému SAP R/3, outsourcing, e-commerce, softwarová řešení, až po přenosy dat a hlasu a další individuální projekty. Společnost má vlastní zákaznické dohledové centrum a pobočky v Praze, Brně a Olomouci. V roce 2001 získal majoritní podíl ve společnosti Infinity a.s. největší maďarský poskytovatel řešení společnost Synergon Informations Systems plc. Od března 2003 má Infinity na Slovensku dceřinou společnost Infinity Slovakia. Společnost Infinity je držitelem certifikátu systému jakosti dle normy ISO 9001:2000 a certifikátu Microsoft Gold Certified Partner for Support Services.