Hlavní navigace

Cisco rozšiřuje video pro podniky o nové řešení pro digital signage

[Tisková zpráva] Obsáhlá nabídka pro sítě multimediálních informačních a reklamních obrazovek je flexibilnější a jednoduší než programy pro desktopy.

Sdílet

Praha, 24. ledna 2007 – Společnost Cisco ohlásila Cisco Digital Signage, řešení pro správu, zveřejňování a přehrávání digitálních médií v sítích multimediálních informačních a reklamních obrazovek (networked digital signage displays), které může změnit způsob, jakým organizace komunikují se svými zaměstnanci a zákazníky. Multimediální informační a reklamní obrazovky jsou dynamický a snadno použitelný komunikační nástroj, díky němuž mohou podniky optimalizovat svůj marketing, reklamu a školení s cílem zlepšit odezvu u zákazníků. Prostřednictvím IP sítě mohou podniky snáze řídit a využívat škálovatelnou síť pro digital signage z jednoduchého webového rozhraní. Cisco Digital Signage se skládá ze dvou produktů:

  • Cisco Digital Media Manageru – webová softwarová aplikace, která řídí tvorbu, správu a zveřejňování digitálních médií na multimediálních informačních a reklamních obrazovkách. Cisco Digital Media Manager na dálku rozpoznává a řídí jednotlivé a skupinové digitální vývěsky propojené se zařízeními Cisco Digital Media Player. Software také ovládá playlisty, programy zveřejňování obsahu, přizpůsobitelné šablony, řízení přístupu podle rolí a sledování a reporting;
  • Cisco Digital Media Playeru – malé zařízení, které řídí přehrávání videa, grafiky a textu na informačních a reklamních obrazovkách. Velmi spolehlivé zařízení podporuje celoobrazovkové video nebo grafické zóny a poskytuje lokální úložný prostor pro vysokou dostupnost a automatické zotavení po selhání. Cisco Media Player podporuje standardy MPEG-1, –2 a –4 ve standardním a vysokém rozlišení.

Pomocí Cisco Digital Signage mohou organizace výrazně zlepšit svou komunikaci s cílovými zákaznickými skupinami v oblasti reklamy a marketingu. Maloobchod může jeho prostřednictvím propagovat nové produkty, banka může informovat zákazníky čekající ve frontě o nových službách. Mezi další aplikace patří komunikace nebo školení ve státní správě, informování veřejnosti v hotelech, na letištích a dalších veřejných místech nebo dokonce zobrazování zpráv a informací v čekárnách zdravotnických zařízení.