Hlavní navigace

Citrix ocenil své partnery za rok 2009

[Tisková zpráva] Prestižní ocenění v rámci regionu východní Evropy získaly i tři české společnosti

Sdílet

Praha, Česká republika, 26. března 2010 – Společnost Citrix Systems, Inc. (NASDAQ: CTXS), světový lídr v oblasti infrastruktury pro poskytování aplikací, oznámila držitele ocenění Partner Award v regionu východní Evropa za rok 2009.

Společnost Citrix již tradičně oceňuje své nejlepší obchodní partnery. Zhodnocení výsledků a slavnostní předání ocenění za rok 2009 se odehrálo u příležitosti konání Eastern European Citrix Partner Conference ve slovenské Bratislavě ve dnech 18.-19.3. 2010. Mezi nejlepšími jsou i české společnosti Arrow ECS, a.s., Autocont CZ, a.s., ORBIT, s.r.o., slovenská společnost PosAm, s.r.o. a ze zahraniční maďarská Adatmentés Kft, polskéAlterkom, Sp. z o.o. a Asseco Business Solutions SA a ze Slovinska CHS d.o.o.

„Citrix Partner Awards jsou oceněním celoročních aktivit partnerů, současně ale vnáší mezi partnery motivaci k překonávání svých dosavadních výkonů, které jsou určujícím faktorem všeobecné spokojenosti našich zákazníků“, komentuje význam ocenění Ondřej Marek, Regionální marketingový manažer pro východní Evropu, Citrix Systems. „Získání Citrix Partner Awards lze považovat za záruku kvality služeb, které naši partneři poskytují. Na tyto partnery se naši zákazníci mohou kdykoliv obrátit s vědomím, že jim budou poskytnuty služby spojené s prodejem či implementací řešení Citrix na té nejvyšší možné úrovni.“

Společnost Citrix své partnery v regionu východní Evropy ocenila za rok 2009 v deseti následujících kategoriích:

The Best Reseller (Nejlepší reseller)
Toto ocenění náleží partnerovi, který v roce 2009 realizoval největší obrat v produktech a službách Citrix. Nejlepším Citrix resellerem v regionu se stala česká společnost ORBIT s. r. o.

The New Products Partner of the Year (Nový produktový partner roku)
Tento status získala společnost AutoCont CZ a. s. za úspěšný prodej široké škály Citrix produktů a za nejlepší strategickou implementaci na řešení Citrix.

The Best Subscription Advantage Reseller (Nejlepší prodejce služby Subscription Advantage)
Ocenění Nejlepší prodejce služby Subscription Advantage v roce 2009 obhájila společnost ORBIT, s.r.o., která toto ocenění získala již v posledních dvou letech. ORBIT je partnerem, který dosáhl nejvyššího počtu zákazníků služby Subscription Advantage a zároveň u této služby dosáhl v roce 2009 nejvyšších tržeb.

The Best Distributor (Nejlepší distributor)
Tímto titulem se opětovně pyšní česká společnost Arrow ECS, a.s. (dříve Soft-Tronik), a to díky dosažení nejvyšších tržeb z prodeje produktů a služeb Citrix v roce 2009.

The Best Run Rate Reseller (Nejvýkonnější prodejce)
Toto ocenění získává partner, který prokazuje pravidelné implementace produktů a řešení Citrix u většího počtu zákazníků v průběhu celého roku. Za nejvýkonnějšího prodejce roku 2009 byla stejně jako v loňském roce označena polská společnost Alterkom, Sp. z o.o.

The Influencer of the Year (Nejvlivnější partner roku)
Také toto ocenění obhájila polská společnost Alterkom, Sp. z o.o., která v průběhu roku 2009 získala nejvyšší počet nových zákazníků.

The XenDesktop Partner of the year (Nejlepší prodejce produktu Citrix Xend Desktop)
Ocenění Nejlepší prodejce produktu XenDesktop v roce 2009 získala společnost ASSECO Business Solutions SA. Je tedy partnerem, který dosáhl nejvyšších prodejů produktu XenDesktop a zároveň u tohoto produktu dosáhl v roce 2009 nejvyšších tržeb.

The Best Partner (Nejlepší partner)
Toto ocenění, stejně jako v letech 2007 a 2008, získala slovenská společnost PosAm, s.r.o., za celoroční aktivní přístup k společnosti Citrix a jejím produktům.

The Best Value-Add Distributor (Nejlepší distributor s přidanou hodnotou)
Toto ocenění obhájil distributor CHS, d.o.o., a to, stejně jako v letech 2007 a 2008, za inovativní využívání technologií Citrix.

The Highest Growth Reseller (Prodejce s nejvyšším růstem)
Toto ocenění získala společnost Adatmentés Kft, a.s., která meziročně zvýšila tržby z prodeje produktů a služeb Citrix o nejvyšší procentuální hodnotu.

O společnosti Citrix Systems, Inc.
Citrix Systems, Inc. (NASDAQ:CTXS) je předním dodavatelem virtuálních počítačových řešení, která pomáhají firmám poskytovat IT jako službu na vyžádání. Citrix, založený v roce 1989, spojuje technologie virtualizace, sítí a cloud computingu do uceleného portfolia produktů, které nabízejí uživatelům virtuální pracovní styl a IT oddělením virtuální datová centra. Přes 230.000 organizací z celého světa spoléhá na to, že jim Citrix pomůže vybudovat jednodušší a ekonomičtější IT prostředí. Citrix udržuje partnerský vztah s více než 10.000 firmami ve více než 100 zemích. Roční příjem v roce 2009 byl 1,61 miliardy dolarů. Více informací získáte na www.citrixnews.cz nebo www.citrix.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).