Hlavní navigace

Citrix ocenil úsilí společnosti AutoCont CZ a.s. o podporu inovací a poskytování špičkových virtualizačních technologií

[Tisková zpráva] Berlín (říjen 2010) – Na mezinárodní konferenci Citrix Synergy Berlin byla společnost AutoCont CZ a.s. vyhlášena největším prodejcem Citrix XenDesktop ve střední a východní Evropě.

Sdílet

Citrix XenDesktop je klíčovou technologií při realizaci projektů u zákazníků, kteří očekávají od virtualizace desktopů a aplikací výrazné investiční a provozní úspory v provozování desktopů a aplikací potřebných pro dosažení svých obchodních cílů.

Citrix XenDesktop nabízí zákazníkům různé způsoby doručení desktopu nebo aplikací podle jejich skutečných potřeb a konektivitě ve vysoké kvalitě. „Toto ocenění je oceněním především pro naše odborné týmy a specialisty jejichž vysoká erudovanost v oblasti virtualizace desktopů je pro zákazníky AutoContu zárukou, že bude nasazena a vybrána nejvhodnější technologie a trendy pro skutečné potřeby každého zákazníka,“ sděluje k získanému ocenění Milan Jandora, Citrix produkt & partner manažer společnosti AutoCont CZ a.s.

Miloš Hrnčár, viceprezident Citrixu pro region východní Evropy ocenění komentuje: „Desktop budoucnosti je konečně zde a je dostupný kdekoli, kdykoli a z jakéhokoli zařízení. Je skvělé vidět, jak je AutoCont oceňován za svůj přínos v této oblasti. Bereme to jako opětovné potvrzení toho, že v době, kdy uživatelé požadují větší flexibilitu a výkon za nižší cenu, se nejnovější generace virtualizovaných služeb stává běžnou skutečností.“

Ocenění bylo ohlášeno 4. října při slavnostním udělování cen na Synergy Berlin, první globální akci Citrixu pořádané v Evropě.

Více informací o produktech naleznete na www.autocont.cz/ci­trix

O společnosti AutoCont CZ a.s.
AutoCont CZ a.s. je společností, která v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií (ICT) úspěšně působí již 20 let. Z původního výrobce PC a prodejce výpočetní techniky se společnost rozvinula v jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů ICT v České republice. AutoCont je jednou z mála společností v oboru, která může portfoliem nabízených produktů a služeb výrazně oslovit zákazníky, jak ze segmentu malých a středních firem, tak ze segmentu velkých firem, finančních institucí a státní správy. Svou nabídku zaměřuje především na budování IT infrastruktury, implementaci podnikových aplikací, vývoj SW a na outsourcing provozu IT.

AutoCont CZ a.s. je součástí českého soukromého holdingu AutoCont, do kterého dále patří například společnosti AutoCont SK, AutoCont Online a Dagis.

O společnosti Citrix Systems, Inc.
Citrix Systems, Inc. (NASDAQ:CTXS) je předním dodavatelem virtuálních počítačových řešení, která pomáhají firmám poskytovat IT jako službu na vyžádání. Citrix, založený v roce 1989, spojuje technologie virtualizace, sítí a cloud computingu do uceleného portfolia produktů, které nabízejí uživatelům virtuální pracovní styl a IT oddělením virtuální datová centra. Přes 230.000 organizací z celého světa spoléhá na to, že jim Citrix pomůže vybudovat jednodušší a ekonomičtější IT prostředí. Citrix udržuje partnerský vztah s více než 10.000 firmami ve více než 100 zemích. Roční příjem v roce 2009 byl 1,61 miliardy dolarů. Více informací získáte na www.citrixnews.cz nebo www.citrix.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).