Hlavní navigace

Citrix ohlašuje Platinového partnera - společnost AutoCont

[Tisková zpráva] Oficiální jmenování společnosti AutoCont Platinovým partnerem proběhne 29. května 2008 na výroční Citrix Virtualizations Conference 08 v Praze

Sdílet

Praha, Česká republika – 20. května 2008 – AutoCont CZ a.s., česká soukromá společnost působící na poli informačních a telekomunikačních technologií se stala Citrix Platinum Solutions Advisor společnosti Citrix Systems. Jedná se o nejvyšší možnou formu partnerství, které je možné v rámci obchodních aktivit se společností Citrix dosáhnout. Citrix Systems Inc. (Nasdaq: CTXS) je celosvětový leader v oblasti infrastruktury pro poskytování aplikací. Oficiální ohlášení Platinového partnerství proběhne na Citrix Virtualizations Conference 08, která se koná dne 29. května v Clarion Congress Hotel Prague.

Součástí partnerského programu společnosti Citrix, Citrix Partner Network, je i program pro IT společnosti, které mají znalosti a schopnosti stát se skutečnými poradci pro své zákazníky. V jeho rámci mohou získat autorizaci na úrovni „Citrix Silver Solutions Advisor“ a „Citrix Gold Solutions Advisor“, které jsou udělovány společnostem splňujícím určitá kritéria, stanovená pro každou z těchto úrovní. Autorizaci „Citrix Platinum Solution Advisor“ však může získat pouze společnost, která byla přizvána ke spolupráci přímo společností Citrix Systems. Tato úroveň je přidělována jen těm partnerům, kteří dosáhnou výjimečných výsledků. Udělení autorizace je pro zákazníky zárukou, že si kupují serverová řešení od dodavatele, který má nejvyšší úroveň kvalifikace pro technologie Citrix Systems. Status Citrix Platinum Solutions Advisor zaujímají v České republice též společnosti Orbit, s.r.o. a S&T CZ, a.s..

„AutoCont profituje z našich školicích programů, technické podpory a prodejní a marketingové podpory. To mu zajišťuje silnou pozici na trhu, která mu následně přináší vyšší objem prodejů,“ říká Volker Schmeisser, Country Manager Eastern Europe.

Ondřej Marek, regionální marketingový manager společnosti Citrix System pro východní Evropu k partnerství dodává: „AutoCont status Platinového partnera získává jakožto jeden z nejvýznamnějších systémových integrátorů na trhu. Jsme pyšní, že tak významná česká společnost je součástí našich obchodních aktivit.“

AutoCont je česká soukromá společnost, podnikající již od roku 1990 v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií. Počátky společnosti jsou spjaty se systematickým budováním rozsáhlé obchodní a servisní sítě v České republice i na Slovensku. Klíčovým faktorem velmi rychlého rozvoje společnosti v prvních 10 letech se stala produkce vlastní značky osobních počítačů, která úspěšně pokračuje do dnešních dnů. Od roku 1998 dochází v AutoContu k řadě změn, které v následujících letech znamenaly jeho postupnou přeměnu směrem k poskytovateli komplexních řešení a služeb. V současné době je AutoCont nejvýznamnějším českým dodavatelem informačních a komunikačních technologií v České a Slovenské republice.

AutoCont je certifikován na poskytování služeb v IT podle normy ISO/IEC 20000:05 (vychází z metodologie ITIL). Zároveň je držitelem certifikátu jakosti podle normy ISO 9001:2001 pro oblast služeb.

O Citrix Virtualizations Conference 08
Citrix Virtualizations Conference 08 představí 29. května 2008 soubor nových řešení Citrix Delivery Center zahrnujících virtualizaci serverů, aplikací, desktopů a řešení pro optimalizaci doručování webových aplikací. Nová značka Citrix Delivery Center je odrazem stále intenzivnější snahy IT firem o přeměnu statických datových center na dynamická „centra poskytování služeb“ a získat tak větší výhody za minimum nákladů. V dnešním rychle se měnícím obchodním prostředí, kdy firmy čelí nepolevující záplavě nových aplikací a zařízení, tlaku nových konkurentů, rozvoji mobility pracovní síly a poslední dobou i důrazu na šetrnost k životnímu prostředí, je po nich současně vyžadováno snižování nákladů. Tyto faktory zohledňují právě řešení zahrnutá v Citrix Delivery Center.

Místo konání: Clarion Congress Hotel, Freyova 33, Praha 9

Více informací o programu konference naleznete na www.virtualiza­tion08.cz, kde je možná i registrace.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).