Hlavní navigace

Citrix podněcuje revoluci virtuálních desktopů

[Tisková zpráva] Nová obchodní nabídka pro miliony uživatelů XenApp. Provozovatelé XenApp mohou využít dosavadní investice a výhodně přejít na poskytování virtualizovaných desktopů a aplikací každému pracovníkovi ve firmě v rámci akce „2 za 1“ trade-up to XenDesktop 4.

Sdílet

Česká republika, Praha – 8. října 2009 – Citrix Systems, Inc. (NASDAQ: CTXS), dnes zveřejnil svoji novou obchodní nabídku – trade-up (výměnu za pokročilejší produkt) „2 za 1“ – která umožňuje všem provozovatelům Citrix® XenApp™ získat veškeré výhody virtualizace desktopů přechodem na nový XenDesktop 4. Program „Trade-up to XenDesktop 4“ umožňuje zákazníkům s XenApp vyměnit jejich dosavadní licence na souběžné používání XenApp více uživateli za dvojnásobný počet uživatelských licencí na XenDesktop 4 – a ušetřit tím až 80 procent oficiální ceny. XenDesktop 4 je se svojí novou doručovací technologií FlexCast™ prvním produktem na trhu, který poskytuje všechny významné typy virtuálních desktopů v jediném integrovaném řešení. XenDesktop 4 dále zvyšuje užitnou hodnotu virtualizace desktopů tím, že obsahuje všechny funkce XenApp jako základní integrální prvek, což umožňuje zákazníkům doručovat on-demand aplikace jako přirozenou součást svojí celkové strategie správy desktopů. Využitím této časově omezené nabídky výměny za pokročilejší produkt mohou majitelé licencí XenApp udělat z virtuálních desktopů realitu pro všechny svoje zaměstnance za zlomek běžné ceny.

Provozovatelé XenApp jsou připraveni na virtualizaci desktopů
Provozovatelé XenApp již učinili důležitý první krok směrem k centralizované správě desktopů a poskytují každý den kolem 25 miliónů aplikací více než 100 miliónům uživatelů1. Mnoho z těchto provozovatelů chce nyní rozšířit výhody centralizace na všechny desktopy ve firmě. Nový program „Trade-up to XenDesktop 4“ dává těmto provozovatelům to nejlepší z obou světů a dovoluje jim využívat veškeré funkce, které již mají, a přidat k nim jednoduchou a bezrizikovou cestu k úplné virtualizaci desktopů, když na to budou připraveni. Pro mnohé firemní zákazníky představuje nastávající obnova desktopu Windows 7 perfektní příležitost, aby si vybrali z rozmanitých modelů virtuálních desktopů a zjednodušili správu desktopů v rámci celé firmy.

„Zákazníci jasně požadují flexibilitu nákupu jedné běžné licence, která může pokrýt jakoukoli kombinaci požadavků na virtualizaci desktopů a aplikací. A to je přesně to, co jim s naším XenDesktop 4 dáváme,“ řekl Al Monserrat, hlavní viceprezident pro obchod a služby společnosti Citrix. „S novým programem „Trade-up to XenDesktop 4“ dovádíme flexibilitu pro dosavadní provozovatele XenApp ještě o krok dále. Kromě atraktivní nabídky „trade-up 2 za 1“ jim tento program umožňuje pokračovat ve využívání všech funkcí XenApp tak, jako dosud, a navíc jim dává naprostou volnost při zavádění funkcí virtuálních desktopů podle vlastních potřeb.“

Nejlepší řešení pro každého zákazníka
Již více než 100 milionům uživatelů na celém světě XenApp přesvědčivě prokázal, že přináší vynikající výkon, bezpečnost a nízké celkové náklady na vlastnictví (TCO) v široké škále případů využití a u většiny zákazníků snižuje o polovinu náklady na správu aplikací. XenApp je nyní zahrnut jako základní integrovaná funkce do XenDesktop, a tak většina zákazníků, kteří chtějí pokročit dál, zjistí, že XenDesktop 4 představuje nejlepší řešení, které dokáže splnit jejich požadavky na kombinované využívání virtualizace desktopů a aplikací.

Pro zákazníky zaměřené na poskytování aplikací ve Windows, kteří v blízké budoucnosti neplánují přejít na virtualizaci desktopů, bude nadále pokračovat samostatná produktová řada XenApp, která bude nejlepším řešením pro uspokojení jejich potřeb. Jelikož je XenApp prodáván za cenu odvozenou od počtu souběžně pracujících uživatelů, zůstává také cenově nejvýhodnějším řešením pro případy využití s velkým poměrem souběžně provozovaných aplikací. Také poskytovatelé cloudových služeb, kteří doručují aplikace Windows jako on-demand službu, najdou v XenApp to nejlepší řešení, protože nezávislí dodavatelé softwaru budou nabízet XenApp jako součást svých firemních aplikačních platforem.

Cenová politika programu
Aby mohli zákazníci, kteří jsou zapojeni do programu Subscription Advantage, využít plně výhod nabídky výměny za pokročilejší produkt „trade-up 2 za 1“, musí provést trade-up všech svých existujících licencí XenApp. Doporučená oficiální cena za trade-up začíná na 45 $ za uživatele plus obvyklý poplatek za prodloužení předplatného – to představuje až 80% slevu z oficiální ceny XenDesktop 4. Další nabídky na trade-up jsou dostupné pro zákazníky, kteří chtějí vyměnit pouze část svých dosavadních licencí XenApp. Všechny nabídky na trade-up budou platit do 30. června 2010 a vztahují se také na zákazníky s předchozími generacemi řešení Citrixu pro virtualizaci aplikací jako jsou Presentation Server nebo MetaFrame. Kompletní informace a podrobnosti o programu najdete na http://www.ci­trix.com/xendes­ktop4/tradeup.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).