Hlavní navigace

Citrix Synergy 2010

[Tisková zpráva] Nejnovější zprávy z prvního dne Citrix Synergy 2010, konference zaměřené na virtualizaci, počítačové sítě a poskytování aplikací, která se v těchto dnech koná v Las Vegas, USA.

Sdílet

Citrix XenClient přináší virtuální desktopy milionům mobilních uživatelů XenClient rozšiřuje virtualizaci desktopů uživatelům firemních laptopů bez omezení bezpečnosti, pružnosti a výkonnosti.

SAN FRANCISCO — 12. května 2010 — Na konferenci Citrix Synergy 2010, na níž dochází k setkání virtualizace, počítačových sítí a cloud computingu, společnost Citrix Systems (NASDAQ: CTXS) poprvé veřejně představila svůj Citrix XenClient™, klientsky orientované řešení virtualizace vyvinuté ve spolupráci se společností Intel, které umožňuje četným zcela izolovaným virtuálním stolním počítačům běžet na jediném korporátním laptopu. XenClient, který v daném oboru představuje významný milník, poskytuje prostřednictvím architektury bare metal spolu s hardwarovými virtualizačními technologiemi Intel® vProTM výkonnost, zabezpečení a separaci na nejvyšší úrovni. K okamžitému stažení je k dispozici XenClient Express ve formě bezplatné sady pro testování a hodnocení, která uživatelům umožňuje zažít na svých laptopech přednosti virtualizace stolního počítače.

Více informací naleznete v originální zprávě: http://www.ci­trix.com/English/NE/new­s/news.asp?new­sID=2300507

Nové technologie Citrix pro “bezpečné zóny” umožňuje transparentní zabezpečení aplikačních dat ve virtualizovaných prostředích

SAN FRANCISCO — 12. května 2010 — Na konferenci Citrix Synergy 2010, na níž dochází k setkání virtualizace, počítačových sítí a cloud computingu, společnost Citrix Systems (NASDAQ: CTXS) představila novou vlastnost produktu Citrix ReceiverTM pro kódování a ochranu endpoint aplikačních dat z Citrix XenAppTM a Microsoft App-V ve vyhrazených „bezpečných zónách“. Citrix Encrypted Data Plug-in pro Citrix receivery umožňuje IT centrální ovládání kódování a řídicích politik s 256bitovým kódováním AES, uživatelům pak bezpečný přístup, ukládání a sdílení aplikačních dat z virtualizovaných aplikací.

Více informací naleznete v originální zprávě: http://www.ci­trix.com/English/NE/new­s/news.asp?new­sID=2300506

Z McAfee a Citrix se stali partneři, kteří ZJEDNODUŠUJÍ bezpečnost virtuálních stolních počítačů A ČINÍ JI VÍCE ROZŠIŘITELNOU 

SAN FRANCISCO, 12. května 2010 — Společnosti McAfee, Inc. (NYSE, MFE) a Citrix Systems (NASDAQ: CTXS) na Citrix Synergy™ 2010 oznámily, že uzavřely dohodu o strategickém partnerství a spolupráci za účelem zjednodušení bezpečnosti virtuálního desktopu a umožnění větší rozšiřitelnosti pro nasazení ve velkých podnicích. Spolupráce dvou předních společností na poli bezpečnosti a virtualizace umožní zákazníkům s Citrix XenDesktop rozšířit řízení bezpečnosti stolních počítačů na virtuální prostředí pomocí platformy McAfee® ePolicy Orchestrator®. Partnerství je přímým důsledkem rostoucí poptávky zákazníků po integrovaném řízení bezpečnosti v široké škále podnikových nasazení virtualizace stolních počítačů. Očekává se, že se tato kombinace zaměří na potřebu poskytnout endpoint bezpečnostní politiky pro každý virtuální stolní počítač a zároveň se vyrovnat i s rozšiřitel­ností, plněním a složitostí výzev, které s sebou přinese virtualizace.

Více informací naleznete v originální zprávě: http://www.ci­trix.com/English/NE/new­s/news.asp?new­sID=2300504

Citrix předvedl své HDX “Nitro” technologie
Další generace HDX technologií trojnásobně zrychlí výkonnost koncového uživatele

SAN FRANCISCO — 12. května 2010 — Na konferenci Citrix Synergy 2010, na níž dochází k setkání virtualizace, počítačových sítí a cloud computingu, společnost Citrix Systems (NASDAQ: CTXS) představila Citrix HDX™ “Nitro” technologie – další generaci HDX, přední technologie v oboru, která pro virtuální computing poskytuje uživatelům zážitek s vysokým stupněm rozlišení. Tyto nové technologie umožní koncovému uživateli trojnásobný výkon, okamžitý start požadovaných aplikací, průkopnickou přenosovou rychlost WAN a efektivnost, rychlejší tisk a dynamické vnímání a vracení odezvy. V této kombinaci jsou Citrix HDX™ “Nitro” technologie připraveny dodávat nové úrovně výkonu a efektivnosti virtuálního computingu.

Více informací naleznete v originální zprávě:
http://www.ci­trix.com/English/NE/new­s/news.asp?new­sID=2300505

O společnosti Citrix Systems, Inc.
Citrix Systems, Inc. (NASDAQ:CTXS) je předním dodavatelem virtuálních počítačových řešení, která pomáhají firmám poskytovat IT jako službu na vyžádání. Citrix, založený v roce 1989, spojuje technologie virtualizace, sítí a cloud computingu do uceleného portfolia produktů, které nabízejí uživatelům virtuální pracovní styl a IT oddělením virtuální datová centra. Přes 230.000 organizací z celého světa spoléhá na to, že jim Citrix pomůže vybudovat jednodušší a ekonomičtější IT prostředí. Citrix udržuje partnerský vztah s více než 10.000 firmami ve více než 100 zemích. Roční příjem v roce 2009 byl 1,61 miliardy dolarů. Více informací získáte na www.citrixnews.cz nebo www.citrix.com.