Hlavní navigace

Citrix Synergy – premiérová virtualizační, síťová a cloudová konference v Evropě

[Tisková zpráva] Citrix nabízí unikátní odborné vědomosti z oblasti virtualizace, sítí a cloud computingu poprvé na evropském kontinentu na akci Synergy Autumn v Berlíně

Sdílet

Praha, Česká republika, 23. června 2010 – Citrix Systems, Inc. (NASDAQ: CTXS), ohlásil zahájení registrace na Synergy Autumn 2010. Citrix Synergy představí v rámci jedné konference odborné zkušenosti Citrixu s narůstající konvergencí virtualizace, počítačových sítí a cloud computingu. Synergy Autumn se bude konat 6. – 7. října 2010 v kongresovém středisku hotelu Estrel a registrace je možná již dnes na www.citrixsyner­gy.com.

Synergy Autumn, první globální akce Citrixu pořádaná v Evropě, bude mít na programu přelomové technické a podnikatelské přednášky a také praktické ukázky v učebních laboratořích prezentované předními technickými experty. Její obsah a klíčové myšlenky budou vycházet z evropských podmínek a bude také příležitostí k setkání s řídícími pracovníky a odborníky na vývoj produktů Citrixu.

Součástí konference bude také Geek Speak Live! – velmi interaktivní debata, při které si techničtí experti, průmysloví analytici a blogeři sami volí témata diskuze a sestavují si svůj vlastní program. Mezi doprovodné části akce budou patřit praktické výukové laboratoře a testovací centrum Synergy – komplexní testovací vybavení přímo na místě pro reálné ukázky technologií.

Přednášející na Synergy Autumn proberou klíčové trendy IT, například odklon od dosavadního nákladného a složitého systému distribuované výpočetní techniky, budování jednoduššího a ekonomičtějšího výpočetního prostředí, které umožní přechod organizací do éry poskytování IT služeb na vyžádání, a způsoby využívání výhod dostupných technologií pro dosažení a překročení podnikatelských cílů.

Obsah přednášek bude zaměřen na to, jak mohou virtualizační, síťové a cloud computingové technologie pomoci řešit reálné problémy IT firem v otevřeném a dynamickém prostředí. Bude rozdělen do následujících tří směrů:

Virtualizace desktopů
Poskytne komplexní rozbor virtualizace desktopů pokrývající celou šíři technologií virtualizace desktopů včetně virtualizace klientů (lokálních virtuálních desktopů), streamování desktopů, VDI (hostovaných virtuálních desktopů), samoobslužného vyžádání aplikací, virtualizace aplikací a správy uživatelských profilů.

Cloudová datová centra
Dochází ke konvergenci technologií virtualizace serverů, sítí a cloudů, která umožňuje výrazné zlepšení efektivity, flexibility a spolehlivosti datových center. Tento směr se bude zabývat všemi třemi oblastmi se zvláštním důrazem na možnosti a výhody řešení privátních a veřejných cloudů.

Podnikání a strategie v IT
Vedoucí pracovníci IT čelí nebývalým výzvám – potřebují snižovat náklady a zároveň inovovat služby uživatelům a zajišťovat efektivitu firmám. Tento směr se bude snažit poskytnout IT manažerům nejnovější informace o špičkových novinkách v IT a pomoci získat jejich firmám náskok před konkurencí. Interaktivní přednášky představí také vedoucí pracovníky, kteří dosáhli působivého zlepšení hospodaření ve svých firmách.

Praktické výukové laboratoře Synergy umožní důkladné seznámení se vším, co je zapotřebí ke zvládnutí nových technologií Citrixu. Tyto špičkové unikátní laboratoře jsou určeny pro administrátory a architekty odpovědné za správu nebo projektování prostředí založeného na technologiích Citrixu, zahrnujících produkty XenDesktop, XenApp, XenServer a NetScaler.

Partnerský program
S akcí Synergy v Berlíně bude spojen Citrix Summit 2010, premiérová školicí konference pro členy seskupení Citrix Partner Network. Citrix Summit, který začíná dva dny před Synergy, je akce pro partnery Citrixu, na které se mohou dozvědět o nejnovějších trendech v řešeních virtualizace, optimalizace sítí a cloud computingu. Citrix Summit poskytuje účastníkům intenzivní vzdělávací lekce a nabízí jim hodnotné technické znalosti, zkušenosti s prodejem a strategie pro konkurenční boj.

Synergy Autumn se bude konat 6. – 7. října 2010 v kongresovém středisku hotelu Estrel. Registrace na Synergy Autumn a Citrix Summit v Berlíně je možná již dnes na www.citrixsyner­gy.com.

O konferenci Citrix Synergy 2010
Citrix Synergy™, která se zrodila před více než 10 lety, je jedinou akcí, kde se propojují témata virtualizace, sítí a cloud computingu. Důraz je kladen na interoperabilitu a otevřenost. Přednášky budou zaměřeny na nastávající konvergenci těchto rozhodujících technologií a aktuální možnosti jejich využití pro řešení reálných problémů v IT průmyslu. Synergy se věnuje tématům, která se stala prostě příliš důležitá a rozsáhlá, než aby se dala pokrýt jedinou akcí na jednom kontinentu. IT odborníci mají nyní každý rok dvě příležitosti zúčastnit se této důležité oborové konference. Citrix Synergy Berlin se bude konat v hotelu a kongresovém centru Estrel od 6. do 7. října 2010. Další informace jsou k dispozici na webové stránce Citrix Synergy na http://www.ci­trixsynergy.com.

O společnosti Citrix Systems, Inc.
Citrix Systems, Inc. (NASDAQ:CTXS) je předním dodavatelem virtuálních počítačových řešení, která pomáhají firmám poskytovat IT jako službu na vyžádání. Citrix, založený v roce 1989, spojuje technologie virtualizace, sítí a cloud computingu do uceleného portfolia produktů, které nabízejí uživatelům virtuální pracovní styl a IT oddělením virtuální datová centra. Přes 230.000 organizací z celého světa spoléhá na to, že jim Citrix pomůže vybudovat jednodušší a ekonomičtější IT prostředí. Citrix udržuje partnerský vztah s více než 10.000 firmami ve více než 100 zemích. Roční příjem v roce 2009 byl 1,61 miliardy dolarů. Více informací získáte na www.citrixnews.cz nebo www.citrix.com.