Hlavní navigace

Citrix Systems jmenoval nového regionálního ředitele pro východ střední Evropy

[Tisková zpráva] Richard Guga bude rozvíjet podnikání v regionu, posilovat vedoucí roli Citrixu a uskutečňovat plány růstu

Sdílet

      Praha, Česká republika – 19. ledna 2011 – Citrix Systems, Inc. (NASDAQ:CTXS) jmenoval Richarda Gugu regionálním ředitelem pro východní část střední Evropy (EEC), aby posílil svoje postavení v tomto regionu.

      Richard Guga si s sebou přináší více než dvanáct let zkušeností s firemními implementacemi a udržováním vztahů se zákazníky a partnery, které hodlá využít pro rozšiřování obchodních aktivit Citrixu. Ve své nové roli povede specializovaný obchodní tým a bude razit cestu rozvoji podnikání napříč regionem EEC.

      Před tímto jmenováním strávil Richard Guga několik let v Microsoftu, kde působil na různých pozicích se zaměřením na mezinárodní aktivity, pobýval v USA, Velké Británii a střední a východní Evropě (CEE). Naposledy pracoval jako vedoucí pracovník obchodního oddělení pro region CEE v Microsoft Dynamics se sídlem v Mnichově. Na této pozici se staral o rozvoj prodeje řešení Microsoft Dynamics ve střední a východní Evropě a podařilo se mu dosáhnout trvalého meziročního růstu.

      Předtím byl Guga vedoucím pracovníkem pro prodej aplikací v odborném poradenském obchodním týmu firmy Oracle v USA a v polovině 90. let minulého století také přispívajícím členem týmu organizujícího program rozvoje slovenské ekonomiky sponzorovaného v rámci USAID (United States Agency for International Development).

      Miloš Hrnčár, viceprezident pro oblast východní části EMEA ve společnosti Citrix Systems, řekl: „Jsme rádi, že můžeme přivítat Richarda Gugu na palubě, a věřím, že jeho velké znalosti obchodu a zkušenosti s řízením aktivit ve východní části střední Evropy pomohou Citrixu čelit výzvám na těchto rozvíjejících se trzích a zároveň posilovat vedoucí roli naší společnosti v oblasti virtualizace. Richardovy osvědčené vůdčí schopnosti a rozsáhlé znalosti obchodu posílí pozici Citrixu jako předního dodavatele virtuálních počítačových řešení, která pomohou firmám poskytovat IT prostředky jako službu na vyžádání prostřednictvím našich virtualizačních, síťových a cloud computingových technologií.“

      Guga mluví plynně anglicky, slovensky a česky a má vysokoškolské vzdělání. Získal bakalářský titul v oboru biochemie na University of Toronto a titul MBA v oboru managementu a mezinárodního obchodu na City University Bellevue ve státu Washington v USA.
      

      O společnosti Citrix Systems, Inc.

      Citrix Systems, Inc. (NASDAQ:CTXS) je předním dodavatelem virtuálních počítačových řešení, která pomáhají firmám poskytovat IT jako službu na vyžádání. Citrix, založený v roce 1989, spojuje technologie virtualizace, sítí a cloud computingu do uceleného portfolia produktů, které nabízejí uživatelům virtuální pracovní styl a IT oddělením virtuální datová centra. Přes 230.000 organizací z celého světa spoléhá na to, že jim Citrix pomůže vybudovat jednodušší a ekonomičtější IT prostředí. Citrix udržuje partnerský vztah 
      s více než 10.000 firmami ve více než 100 zemích. Roční příjem v roce 2009 byl 1,61 miliardy dolarů. Více informací získáte na www.citrixnews.cz nebo www.citrix.com.

      Pro investory Citrixu

      Tato zpráva obsahuje výhledová prohlášení, která jsou učiněna „v dobré  víře“ v souladu s ustanoveními podle části 27A amerického zákona o cenných papírech (Securities Act) z roku 1933 a části 21E amerického zákona o burze cenných papírů (Securities Exchance Act) z roku 1934. Prognostické předpoklady v této zprávě nejsou zárukou budoucího vývoje. Tato prohlášení zahrnují řadu faktorů, které by mohly způsobit značnou odlišnost skutečných výsledků, včetně rizik spojených s produkty, jejich vývojem, integrací a distribucí, poptávkou po produktech a zajištěním výroby, přijetím nových produktů u uživatelů, ekonomickými a konkurenčními faktory, klíčovými strategickými vztahy Citrixu, akvizičními a příslušnými integračními riziky a také dalšími riziky uvedenými v dokumentech společnosti, které jsou předkládány komisi pro regulaci amerického finančního trhu SEC (Securities and Exchange Commission). Citrix nepřebírá žádné závazky ohledně aktualizace jakýchkoli informací o očekávaném vývoji, obsažených v této tiskové zprávě nebo týkajících se zde zveřejněných prohlášení.

      Plánování  a vývoj jakýchkoli popisovaných vlastností a funkcí produktů  a načasování jejich uvedení na trh zůstává výlučně  v naší kompetenci a může být bez upozornění nebo konzultace změněno. Poskytované informace jsou pouze orientační a nejsou závazkem, slibem ani zákonnou povinností dodat jakýkoli materiál, kód nebo funkci a nemělo by se na ně spoléhat při rozhodování o nákupu, ani by neměly být začleňovány do žádného kontraktu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).