Hlavní navigace

CIWire vám usnadní podnikání na internetu

[Tisková zpráva] Plzeň, 7. července 2010 – Večer před usnutím vás napadla geniální myšlenka jak vydělat na internetu miliony a teď nutně potřebujete tým, který by to zrealizoval? Nově se v takové situaci můžete obrátit na společnost Creative Industries Wire, zkráceně CIWire, která se zaměřila právě na podporu podnikání na internetu.

Sdílet

„Mrzí nás, kolik skvělých nápadů se nedočká realizace jenom proto, že se jim nedostane té správné péče,“ říká zakladatel společnosti Václav Krajňák. „Sestavili jsme proto tým odborníků, kteří zmapují terén, udělají finanční, marketingovou i technologickou analýzu a pokud nápad uznají za životaschopný, pomohou mu postavit se na nohy.“

Základním principem fungování této společnosti je partnerství. Pokud se domluvíte na spolupráci, CIWire se stanem vaším společníkem a k vaší geniální myšlence se bude chovat jako ke své vlastní – s velkou péčí a vysokým nasazením. Členové týmu se při tom mohou opřít o mnohaleté zkušenosti. Jejich rukama už prošlo několik úspěšných projektů (Filmopolis.cz, Svatbajinak.cz, nebo Futurebeat.cz), i nadále však zůstávají otevření změnám, novým postupům a trendům. Miliony vydělané díky správnému propojení myšlenek, lidí a nástrojů, si nakonec spravedlivě rozdělíte.