Hlavní navigace

Cleverbee patří mezi 500 nejrychleji rostoucích technologických firem v regionu EMEA

[Tisková zpráva] Praha, 8. prosinec 2008 - Společnost Cleverbee dnes oznámila, že se umístila na 355. pozici v žebříčku Deloitte Technology Fast 500 EMEA 2008 (www.fast500europe.com). Program Deloitte Technology Fast 500 EMEA sdružuje technologické společnosti působící v Evropě, na Středním Východě a v Africe, které dosáhly nejvyššího procentuálního růstu obratu během posledních 5 let. Pro kvalifikaci je současně nutné, mimo jiné, splnit i podmínky minimálních tržeb ve výši 50.000 EUR v roce 2003 a 800.000 EUR v roce 2006. Cleverbee vyrostla o skvělých 484 % během tohoto pětiletého období.

Sdílet

„Po letošním úspěchu v Deloitte Technology Fast 50 pro Střední Evropu, kde jsme obsadili 31. místo, je pro nás velkou poctou být mezi 500 nejrychleji rostoucími společnostmi z regionu EMEA“, řekl Michal Štěpánek, CEO Cleverbee. „V minulém roce jsme se poprvé dostali do Fast 50 CE na 35. pozici s růstem 248 procent. Tento úspěch jsme letos zopakovali vylepšenou 31. pozicí s dvojnásobně lepším růstem. Cleverbee se i nadále bude snažit udržet tento pozitivní trend a to i přesto, že konkurence ve Střední Evropě je stále silnější", dodal Štěpánek.

„Věřím, že tento rostoucí trend bude i nadále pokračovat a my se v příštím ročníku posuneme opět o něco výše, přestože aktuální celosvětová situace není příznivá", dodal Michal Štěpánek.

„Být jednou z 500 nejrychleji rostoucích technologických firem v regionu EMEA (Evropa, Střední Východ, Afrika) je impozantní úspěch. Chválíme společnost Cleverbee za to, že dosáhla umístění v Deloitte Technology Fast 500 EMEA s fenomenálním růstem 484% za pět let,“ řekl Karel Bakkes, který je zodpovědný za program Deloitte Technology Fast 500 EMEA. „Blahopřejeme Cleverbee k tomu, že je jednou z 500 nejrychleji rostoucích technologických firem v regionu.“ dodal Bakkes.

O společnosti Cleverbee
Cleverbee je česko-švýcarská softwarová společnost, působící na trhu od roku 2000. Společnost působící zejména v oblasti vývoje a distribuce komplexních integračních IT řešení. Cleverbee se zaměřuje především na management informací, jejich integraci i procesní zpracování a v neposlední řadě na prezentaci těchto informací pomocí systémů pro správu dokumentů a obsahu. Projekty realizuje pro významné partnery z celé Evropy. V současnosti má 50 zaměstnanců. Aplikace a služby společnosti využívají přední světové koncerny a podniky, jako jsou SUN, IBM, HP, UBS, PPF, Toshiba, TPCA, BMW a mnoho dalších.

Více informací o společnosti a jejích produktech naleznete na www.cleverbee.com.

O společnosti Deloitte
Deloitte označuje jednu či více společností švýcarského sdružení („Verein“) Deloitte Touche Tohmatsu a jeho členských firem. Každá z těchto firem představuje samostatný a nezávislý právní subjekt. Podrobný popis právní struktury sdružení Deloitte Touche Tohmatsu a jeho členských firem je uveden na adrese www.deloitte.com/cz/o­nas.

Společnost Deloitte poskytuje služby v oblasti auditu, daní, poradenství a finančního poradenství klientům v celé řadě odvětví veřejného a soukromého sektoru. Díky globálně propojené síti členských firem má Deloitte světové možnosti i hlubokou znalost místního prostředí, a může tak pomáhat svým klientům k úspěchu na všech místech jejich působnosti. 165 000 odborníků usiluje o to, aby se společnost Deloitte stala etalonem nejvyšší kvality.

Odborníky společnosti Deloitte spojuje firemní kultura, založená na spolupráci, která podporuje bezúhonnost, tvorbu významné hodnoty pro trh a klienty, vzájemnou oddanost a sílu vyplývající z kulturní rozdílnosti. Pracovníci společnosti Deloitte se neustále vzdělávají, získávají podnětné zkušenosti a obohacující příležitosti pro rozvoj kariéry, průběžně posilují firemní odpovědnost, budují důvěru veřejnosti a pozitivně ovlivňují okolní prostředí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).