Hlavní navigace

Společnosti Cleverlance a Informatica se staly partnery

[Tisková zpráva] Praha 7. dubna 2010 – Cleverlance zahájila spolupráci se společností Informatica, světovým leaderem na trhu datové integrace. Partnerství bude realizované v České a Slovenské republice prostřednictvím autorizovaného distributora technologií Informatica, společnosti INFA Partner.

Sdílet

Společnost Informatica poskytuje nástroje podporující širokou škálu celopodnikových projektů v oblasti integrace dat a datové kvality, včetně datových skladů, migrace, konsolidace a synchronizce dat, archivace dat, Data Governance a Master Data Managementu (MDM). Na začátku tohoto roku ukončila Informatica akvizici společnosti Siperian, leadera na trhu technologie pro MDM.

Cleverlance tak v roli systémového integrátora významně rozšíří portfolio svých služeb o nové oblasti. Součástí dohody je také školicí středisko pro produkty Informatika, které bude provozovat Cleverlance Slovakia v Bratislavě.

Radek Šťastný, Managing Director společnosti INFA Partner k partnerství uvádí: „Naši stávající i mnozí potenciální zákazníci vnímají společnost Cleverlance jako velmi silného integračního partnera. Jsem přesvědčen, že ve spojení technologií a nástrojů Informatica a znalostí zákazníka dokážeme společně nabídnout optimální řešení.“

„Partnerství se společností Informatica je součástí našeho plánu aktivně působit na poli Business Intelligence,“ uvedl Miroslav Kolár, manažer zodpovědný za oblast BI a Managing Director Cleverlance Slovakia.

Více informací o společnostech Informatica a INFA Partner najdete zde: www.infapartner.cz.

O Cleverlance Enterprise Solutions:
Společnost Cleverlance je přední český dodavatel IT konzultačních služeb a komplexních SW řešení pro finanční, telekomunikační a veřejný segment. Hlavní nabídkou společnosti je podpora obchodních procesů a nových služeb zákazníků díky efektivní implementaci SW řešení. Tým Cleverlance tvoří 350 specialistů se znalostmi v oblastech obchodních konzultací a analýzy, návrhu, vývoje a implementace informačních systémů, projektového řízení, informační bezpečnosti, technické podpory a kompletního outsourcingu informačních systémů. Dceřiné společnosti TrustPort a AEC rozšiřují portfolio o služby v oblasti bezpečnosti informačních systémů a špičkové bezpečnostní produkty. Více informací o skupině Cleverlance najdete na adrese: www.cleverlance.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).