Hlavní navigace

Cleverlance dodala nové aplikace Státní zemědělské a potravinářské inspekci

[Tisková zpráva] Praha 30. dubna 2009 – Společnost Cleverlance Enterprise Solutions implementovala do informačního systému Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI) dva nové aplikační moduly. První usnadňuje reportování dat ze strany SZPI a propojuje informační systém Ministerstva zemědělství, které tak má přehled o kontrolách a správních řízeních, které inspekce provádí u subjektů produkujících víno. Druhý modul integruje registr kontrolovaných subjektů v informačním systému SZPI s databází Společného zemědělského registru, jehož hlavním přínosem je společná databáze jednoznačně identifikovaných subjektů, s nimiž resort Ministerstva zemědělství přichází do styku.

Sdílet

Cleverlance se dlouhodobě podílí na dodávce informačního systému pro řízení primárních podnikových procesů SZPI – kontrolní a laboratorní činnosti.

O Cleverlance Enterprise Solutions a. s.
Cleverlance je nejrychleji rostoucí český dodavatel IT konzultačních služeb a komplexních SW řešení pro finanční a telekomunikační segment. Na konci roku 2007 získala Cleverlance formou akvizice společnost AEC a rozšířila tak své služby o oblast bezpečnosti informačních systémů. Cílem Cleverlance je podpora obchodních procesů a nových obchodních požadavků zákazníků efektivní implementací SW řešení. Tým Cleverlance tvoří 400 specialistů. V roce 2007 dosáhla Cleverlance nárůstu meziročního obratu o 30 %. Podle žebříčku Technology Fast 50 sestaveném společností Deloitte v roce 2007 se Cleverlance stala druhou nejrychleji rostoucí českou IT firmou ve střední Evropě. V roce 2008 pak ve stejné soutěži jako první český poskytovatel SW. Více informací o společnosti najdete na adrese: www.cleverlance.cz.

Více informací o Cleverlance Education Center naleznete zde: http://www.cle­verlance.cz/cz/Sko­leni/.

Informace o dceřiné společnosti TrustPort naleznete zde: www.trustport.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).