Hlavní navigace

Cleverlance Enterprise Solutions se stala prvním BEA Premier Partnerem v ČR a SR

[Tisková zpráva] Společnost Bea Systems udělila po splnění všech náročných podmínek Cleverlance Enterprise Solutions titul BEA Premier Partner.

Sdílet

Praha, 24. července 2007 – Cleverlance Enterprise Solutions splnila certifikační podmínky a stala se první BEA Premier Partnerem v České republice a na Slovensku. Cleverlance se tak dostala do velmi úzké celosvětové skupiny BEA partnerů na úrovni Premier. Získává tak plnou podporu BEA Systems na trhu a přístup k nejnovějším technologiím.

Cleverlance se věnuje důležité BEA platformě již několik let. Nabízí své služby a zkušenosti zákazníkům nejen na projektech a při konzultační činnosti, ale i v rámci svého školicího střediska. Již v roce 2003 se Cleverlance Education Center stal první školícím centrem BEA Systems v České republice.

K partnerství uvedl Jakub Dadák, Chief Technology Officer: „Cleverlance se dlouhodobě věnuje BEA platformě, disponuje certifikovanými specialisty a rozsáhlými zkušenostmi s návrhem a vývojem v oblasti BEA technologií. Získané partnerství nám umožňuje nejen nejrychlejší přístup k technologickým novinkám a novou úroveň partnerského vztahu, ale potvrzuje také profesionální přístup a kvalitu poskytovaných služeb našim zákazníkům především v oblasti návrhu SOA architektury a portálových řešení na platformě BEA.“

„Cleverlance se stala BEA Premier Partnerem mimo jiné také proto, že je významným poskytovatelem SW služeb a regionálním leaderem v BEA technologiích. Toto vzájemné partnerství umožňuje užší spolupráci přínosnou pro obě strany,“ uvedl Robert Głowacki, Senior Regional Alliance Manager pro střední a východní Evropu společnosti BEA Systems.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).