Hlavní navigace

Cleverlance Group posiluje služby ICT bezpečnosti

[Tisková zpráva] Praha, 16. února 2010 – Cleverlance Group, jakožto zastřešující právní subjekt společností Cleverlance, TrustPort a AEC, povýšil divizi bezpečnosti na organizačně samostatnou obchodní jednotku Security Services. Hlavním důvodem této organizační změny bylo 100% navýšení loňského obratu za bezpečnostní služby a reálný plán stejného růstu i na letošní rok.

Sdílet

Security Services nabízí služby v oblasti bezpečnosti IT od zajištění bezpečnosti v rámci vývoje, přes implementaci do IS až po testování. Je zaměřena na významné české a slovenské zákazníky z bankovního sektoru a telekomunikací a začíná se mj. zaměřovat i na rakouský trh. Poskytuje především prověrky bezpečnosti frontendových aplikací a penetrační testy, které ukazují nezkreslený stav aplikace z pohledu bezpečnosti a její schopnost odolávat různým technikám napadení. Konzultanti Security Services v rámci projektů analýz rizik, návrhů bezpečnostních architektur a procesů a dalších bezpečnostních služeb pomáhají klientům minimalizovat rizika vyplývající z možných porušení bezpečnosti.

Tomáš Strýček, Chief of Security Division společnosti AEC, uvádí: „Úspěšné prosazování bezpečnosti IT ve firmě vyžaduje vnímat ji v těsné souvislosti s ostatními firemními procesy. Proto se náš přístup snaží identifikovat bezpečnostní problematiku ve vztahu s obchodními aktivitami organizace našich zákazníků.“

17. února pořádá AEC, společnost patřící do Cleverlance Group, již 18. ročník konference Security, na které se setkávají IT manažeři a specialisté z oblasti veřejné správy i komerčních firem z finančního sektoru, telekomunikací, výrobních firem a dalších oblastí. Více informací o konferenci najdete na www.aec.cz/kon­ference.

O Cleverlance Enterprise Solutions:
Společnost Cleverlance je přední český dodavatel IT konzultačních služeb a komplexních SW řešení pro finanční, telekomunikační a veřejný segment. Hlavní nabídkou společnosti je podpora obchodních procesů a nových služeb zákazníků díky efektivní implementaci SW řešení. Tým Cleverlance tvoří 350 specialistů se znalostmi v oblastech obchodních konzultací a analýzy, návrhu, vývoje a implementace informačních systémů, projektového řízení, informační bezpečnosti, technické podpory a kompletního outsourcingu informačních systémů. Dceřiné společnosti TrustPort a AEC rozšiřují portfolio o služby v oblasti bezpečnosti informačních systémů a špičkové bezpečnostní produkty.

Více informací o Cleverlance najdete na adrese: www.cleverlance.cz.