Hlavní navigace

Cleverlance implementuje produkt CTS pro investiční bankéře v Raiffeisenbank

[Tisková zpráva] Cleverlance zvítězila ve výběrovém řízení na dodávku systému pro obchodování na kapitálových trzích

Sdílet

Praha, 6. října 2009 – Cleverlance Enterprise Solutions započala implementaci produktu CTS (Clever Trading Solution) v Raiffeisenbank. Produkt CTS kompletně pokryje potřeby front office i back office oddělení investičního bankovnictví.

Hlavním cílem banky je náhrada stávajícího řešení bez ztráty funkčnosti a doplnění o nové funkce především v oblasti obchodování certifikátů, repo operací, risk managementu a oddělení rolí tradera a salesmana. Banka také získá nový stabilní a výkonný systém, díky jemuž výrazně sníží provozní náklady a poskytne kvalitnější služby svým klientům. Důležitým parametrem je rychlost zavádění nových produktů na trh, která se díky koncepci Cleverlance CTS významně zvýší.

Plánované uvedení dodávaného řešení do provozu bude v polovině roku 2010.

„Kvalita systému prokázaná provozem v České spořitelně, vize jeho dalšího rozvoje, silný a zkušený tým odborníků i fakt, že Cleverlance se pohybuje dlouhodobě v oblasti investičního bankovnictví, nás vedly k výběru právě této společnosti. Od řešení očekáváme především stabilitu, nízké náklady na jeho provoz a rozvoj a v neposlední řadě možnost sdílení nákladů s dalšími klienty Cleverlance. V Cleverlance, se kterou spolupracujeme přes 3 roky, jsme našli spolehlivého dodavatele a strategického SW partnera pro oblast investičního bankovnictví“, dodává Richard Skácel, Head of Capital Markets společnosti Raiffeisenbank.

Oblast investičního bankovnictví patří ke strategickým oblastem řešení, které Cleverlance rozvíjí. Více o produktu CTS najdete na adrese: http://cts.cle­verlance.cz

O Cleverlance Enterprise Solutions:
Cleverlance je nejrychleji rostoucí český dodavatel IT konzultačních služeb a komplexních SW řešení pro finanční a telekomunikační segment. Na konci roku 2007 získala Cleverlance formou akvizice společnost AEC a rozšířila tak své služby o oblast bezpečnosti informačních systémů. Cílem Cleverlance je podpora obchodních procesů a nových obchodních požadavků zákazníků efektivní implementací SW řešení. Tým Cleverlance tvoří 400 specialistů. Podle žebříčku Technology Fast 50 sestaveném společností Deloitte v roce 2007 se Cleverlance stala druhou nejrychleji rostoucí českou IT firmou ve střední Evropě. V roce 2008 pak ve stejné soutěži jako první český poskytovatel SW. Více informací o společnosti najdete na adrese: www.cleverlance.cz.

Informace o dceřiné společnosti TrustPort a AEC naleznete zde: www.trustport.cz a www.aec.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).