Hlavní navigace

Cleverlance implementuje produkt pro investiční bankéře ve Slovenské spořitelně

[Tisková zpráva] Praha, 16. července 2010 – Společnost Cleverlance Enterprise Solutions implementuje ve Slovenské spořitelně své řešení Clever Trading Solution (CTS). CTS bude pokrývat veškeré funkcionality v oblasti obchodování s cennými papíry na Burze cenných papírů v Bratislavě. Součástí projektu je také implementace rozhraní na slovenský Centrální depozitář cenných papírů, přizpůsobení platným požadavkům slovenské legislativy a rozšíření CTS o pobočkové řešení.

Sdílet

Klíčovým přínosem CTS pro Slovenskou spořitelnu je snížení operačních nákladů spojených s údržbou a budoucím rozvojem ve specifických podmínkách slovenského trhu. Významným přínosem bude synergie obchodního modelu Slovenské a České spořitelny v oblasti obchodování s cennými papíry. Banka tak získá nový, stabilní a výkonný systém, díky kterému bude poskytovat kvalitnější služby svým klientům.

„V rozhodování o hlavním dodavateli byly pro nás důležité reference od stávajících provozovatelů systému CTS v České republice, hlavně od naší sesterské banky. Oceňujeme profesionální přístup Cleverlance během detailní specifikace budoucího stavu, včetně systémové integrace na ostatní informační systémy provozované v rámci Erste Group," uvádí Martin Pilecký, člen představenstva Slovenské spořitelny.

Nasazení řešení CTS ve Slovenské spořitelně je součástí obchodní strategie Cleverlance v jeho expanzi v rámci střední a východní Evropy. Investiční bankovnictví patří ke strategickým oblastem řešení, které Cleverlance rozvíjí. Více o produktu CTS najdete na adrese: http://cts.cle­verlance.cz

O Cleverlance Enterprise Solutions:
Společnost Cleverlance je přední český dodavatel IT konzultačních služeb a komplexních SW řešení pro finanční, telekomunikační a veřejný segment. Hlavní nabídkou společnosti je podpora obchodních procesů a nových služeb zákazníků díky efektivní implementaci SW řešení. Tým Cleverlance tvoří 350 specialistů se znalostmi v oblastech obchodních konzultací a analýzy, návrhu, vývoje a implementace informačních systémů, projektového řízení, informační bezpečnosti, technické podpory a kompletního outsourcingu informačních systémů. Dceřiné společnosti TrustPort a AEC rozšiřují portfolio o služby v oblasti bezpečnosti informačních systémů a špičkové bezpečnostní produkty.

Více informací o skupině Cleverlance najdete na adrese: www.cleverlance.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).