Hlavní navigace

Cleverlance jmenovala členem TOP managementu a vedoucím konzultačního centra Petra Šídla

[Tisková zpráva] Ing. Petr Šídlo svoji funkci Chief Consulting Officer zastává od loňského listopadu.

Sdílet

Praha, 15. února 2008 – Společnost Cleverlance jmenovala na pozici Chief Consulting Officer Ing. Petra Šídla (*1975). Petr Šídlo působil před svým nástupem do Cleverlance řadu let v ČSOB, kde byl zodpovědný za řízení projektů v IT a přímém bankovnictví. Předtím pracoval ve společnosti Hewlett-Packard v divizi Consulting a ve společnosti Logica taktéž v divizi Consulting.

Své vzdělání získal Petr Šídlo na Vysoké škole ekonomické v Praze, na fakultě informatiky a statistiky. Petr Šídlo absolvoval řadu odborných školení a studijních programů a má zkušenosti z řízení rozsáhlých projektů řešících obchodní i technickou problematiku. Mezi jeho silné stránky patří porozumění problematice řízení lidí a konzultantů v projektovém prostředí, komunikační dovednosti a dlouhodobá orientace na finanční sektor.

„Petra jsme vybrali z mnoha důvodů, ale především proto, že nám nabízí řadu pro nás důležitých schopností a zkušeností jak odborných, tak manažerských. Velmi dobře zná finanční segment i jeho specifickou IT problematiku. Jeho zkušenosti ze strany zákazníka i dodavatele nám umožní lépe porozumět business zadání našich klientů – a tak efektivněji podporovat obchodní cíle našich klientů,“ uvedl Jiří Bíba, člen představenstva Cleverlance Enterprise Solutions.