Hlavní navigace

Cleverlance má novou posilu v oblasti PR

[Tisková zpráva] Praha, 5. května 2008 – Novou PR manažerkou společnosti Cleverlance se od dubna stala Zdena Mallinu. Bude mít na starosti veškerou komunikaci směrem k odborné i laické veřejnosti a bude pokračovat v práci své předchůdkyně Alice Červinkové, která je na mateřské dovolené a zůstává i nadále v pozici PR konzultanta.

Sdílet

Zdena Mallinu (32) vystudovala sociologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Před svým nástupem do Cleverlance působila jako PR a Marketing Manager společnosti Kapsch, dříve také jako PR Manager Getronics (Czech Republic). Svou působnost v oboru IT zahájila v agentuře Virklis jako Account Manager. Několik let pracovala v rádiích (Český Rozhlas, rádio Vysočina) v PR, marketingu a také jako moderátorka.

„Zdena má bohaté zkušenosti z PR, takže doufáme, že ještě upevní a prohloubí komunikaci s trhem. Naše společnost velice rychle roste, a s tím souvisí potřeba prezentovat i nová témata. Dalším důležitým úkolem bude posílení interní komunikace, kterou považujeme za neméně důležitou,“ uvedl Jiří Bíba, výkonný ředitel Cleverlance Enterprise Solutions a.s.