Hlavní navigace

Cleverlance otevírá pobočku v Českých Budějovicích

[Tisková zpráva] Praha 1. září 2010 – Konzultační softwarová společnost Cleverlance otevírá novou pobočku v Českých Budějovicích zaměřenou na Java programování, analýzu a testování. Její hlavní náplní bude outsourcing aplikační podpory a rozvoje aplikací pro lokální zákazníky.

Sdílet

Cleverlance má již pobočku v Brně, kde sídlí i její dvě dceřiné společnosti TrustPort a AEC poskytující špičkové služby a produkty v oblasti bezpečnosti. Na začátku tohoto roku se uvedené společnosti sdružily pod jednotný název Cleverlance Group. Jejím dalším členem je také Cleverlance Slovakia se sídlem v Bratislavě.

Adresa nové pobočky:
Pražská třída 2239/16
370 04, České Budějovice

Petr Štros, výkonný ředitel Cleverlance, uvádí: „Cílem rozšíření naší působnosti je vyšší flexibilita v poskytování jmenovaných služeb v Jihočeském kraji. Do budoucna zde plánujeme zvyšování počtu zaměstnanců, soustředění vývoje softwarových produktů Cleverlance a postupné rozšiřování našich služeb.“

O Cleverlance Enterprise Solutions:
Společnost Cleverlance je přední český dodavatel IT konzultačních služeb a komplexních SW řešení pro finanční, telekomunikační a veřejný segment. Hlavní nabídkou společnosti je podpora obchodních procesů a nových služeb zákazníků díky efektivní implementaci SW řešení. Tým Cleverlance tvoří 350 specialistů se znalostmi v oblastech obchodních konzultací a analýzy, návrhu, vývoje a implementace informačních systémů, projektového řízení, informační bezpečnosti, technické podpory a kompletního outsourcingu informačních systémů. Dceřiné společnosti TrustPort a AEC rozšiřují portfolio o služby v oblasti bezpečnosti informačních systémů a špičkové bezpečnostní produkty. Více informací o skupině Cleverlance najdete na adrese: www.cleverlance.cz.